Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12. hetes leszek hematomám...

12. hetes leszek hematomám van sajna. Nem szivodott még fel tilos az orgazmus?

Figyelt kérdés

Szoval tudom hogy nem szabad de muszály kérdőjelet raknom.

Babám jól van multhét hétfőn voltam uh n és akkora amekkorának kell és a szive is erős a hematoma kissebb lett ezzel nincs is gond.Doki azt mondta a barna sem baj mert teljesen kiürül ha sokat pihenek semmi nincs ha nem annyira akkor még van de akkor is csak a wc papiron.Szoval az lenne a kérdésem hogy lehet hülyeségnek hangzik de a párommal nuku sex vagyis nekem de én meg megvagyok álmomban...:-(( ezzel nem tudok mit csinálni és ez is méhösszehizodással jár...baj lesz igy nem gyógyul be??:-(( Lécci irjatok mit csinálhatnék ???? de gondolom sexhiányom van azért van orgazmusom álmomban..Dokinak nem mertem mondani utánna mindig jobban barnázom egy kicsit.Lécci irjatok még ha hülyén hangzik akkor is!Köszi!


2009. aug. 10. 17:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne idegeskedj.

Azért a két orgazmus nem ugyanolyan.

Kicsit várj, és utána aktívan együtt lehetsz a pároddal is.

Remélem. :)

2009. aug. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszike hát persze hogy nem ugyanolyan csak ugyanugy fáj egy kicsit a hasam utánna ahogy összehuzodik.

Remélem nem lesz semmi gond.

Persze hogy várok akár végig is első a baba...csak hát az álmommal nem tudok mit csinálni arrol nem tehetek.

2009. aug. 10. 18:15
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baja nem lesz az orgazmustól a babádnak, a házasélet főként a behatolás miatt tiltott, egy álombéli orgazmus nem okoz vetélést, főként hogy már 12 hetes vagy, jól megtapadt a méhlepény, kapaszkodik a baba:) A hematóma fel fog szívódni v ki fog ürülni, ott nem marad, ha tud tőle fejlődni a babád és kisebb is lett, akkor nincs miért aggódnod, nekem is így volt! Pihenj sokat, olyan nincs hogy nem tűnik el a hematóma!
2009. aug. 11. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen megnyugtattál aranyos vagy.

Már megint volt az éjjel..:-((

Ez nem normális és utánna kicsit fáj a hasam...

2009. aug. 11. 07:48
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

megint én: de, normális, tombolnak a hormonjaid, várj még 4-5 hetet, soha nem tapasztalt élményekben lesz részetek a férjeddel, magad is elcsodálkozol majd:) nekünk mindkét terhességem alatt virágzott a szexuális életünk, soha annyi játékot, új dolgot nem próbáltunk:) A hematóma miatt meg ne aggódj, nekem azt mondta a dokim, hogy ott nem maradhat, mindenképp el kell tűnnie!

25 hetes + 21 hós

2009. aug. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Rendben köszööm szépen azt hittem be vagyok kattanva ...

:-)Hát remélem is hogy majd nagyon jól fogjuk magunkat érezni sztem rajtunk nem fog mulni más meg nem kell...:-))

Várok persze a baba az első csakhát ezek az éjszakai dolgok...:-))Azt hittem kezdtem megbolondulni...:-))de csak a hormonok...akkor...Neked kellemes babavárást és jó sexet...:-))Köszike mégegyszer.

2009. aug. 11. 17:32
 7/11 A kérdező kommentje:

Jajj még annyit remélem fel is szivodik dokim is azt mondta hogy kissebb lett a baba jól van ne aggodjak már ....én vagyok ilyen paragép csak??33 éves létemre tiszta gáz de első baba...

holnap megyek a 12 heti uh ra remélem nem lesz gond...

2009. aug. 11. 17:34
 8/11 anonim ***** válasza:
Teljesen normális hogy parázol a hematóma miatt, én is teljesen kivoltam, csak az uh után nyugodtam meg, de a mai napig minden uh-n megkérdezem a dokimat, hogy ugye nem alakult ki újra... Majd írj hogy mi volt, meg mekkora a baba, meg ilyenek!
2009. aug. 12. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Sziasztok a baba crl 55 mm a tarkóredő 2 lett.Azt mondta a doki hogy ok minden tökéletes megvan mindende a hasfal zárt.Csak az a gondom hogy tegnap ota megint barna van meg véres.Nagyon megnyonkodta a hasam hogy tudja látni a tarkóredőt hogy jol feküdjön.
2009. aug. 13. 08:46
 10/11 A kérdező kommentje:
És nagyon ideges vagyok lent vagyok vidéken a párom melózik pihenni tudok csak semmi mást.Én arra gondolok azért van mert nagyon megnyomkodott ja és mindenki szabin dokim védőnő mindenki.
2009. aug. 13. 08:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!