Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez a baba miatt van? 4 hetes...

Ez a baba miatt van? 4 hetes vagyok most vacsiztam egy merőkanál babgulyást utánna meg egy szelet meleg kalácsot, most ugy érzem jönne visszafelé a torkomban van minden. Ez már a rosszulét?

Figyelt kérdés
2009. jún. 12. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy az e már de azt tudom terhesség alatt és szoptatás alatt a bab nem ajánlott!
2009. jún. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi
2009. jún. 12. 21:18
 3/4 anonim ***** válasza:

Valószínű. Nem biztos, hogy vissza is fog jönni, de a hányinger megmaradhat. Nekem este volt hányingerem (de nem hánytam), de az folyamatosan és néha órákig. Sokszor már zokogtam, és néha már meghányattam magam, hogy egy kicsit jobb legyen..

Kitartás! 29 km

2009. jún. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az.

Nekem volt olyan, hogy ebédeltem, elszaladtam hányni és utána folytattam az ebédet:-))

2009. jún. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!