Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Októberi születésű babát...

Októberi születésű babát mennyi idősen lehet majd kivinni?

Figyelt kérdés
2012. márc. 21. 09:54
 1/10 anonim ***** válasza:
két hét múlva
2012. márc. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem nov. 7-én született a fiam és karácsonykor mentünk először vele, mert leesett a nagy hó és még a babakocsiban se tudtam kitolni. Így a nyitott ablaknál levegőzött.
2012. márc. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Okt. 13-ai a kislányom, 2 hétre rá már vittük ki levegőzni beöltöztetve.
2012. márc. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
És akkor már időjárástól függetlenül is kint lehet lenni 5-10 percet? például esős időben szabad?
2012. márc. 21. 10:32
 5/10 anonim ***** válasza:
Az én fiam október 24-én született két hetesen vinni kellett súlymérésre így már 1 hetesen szoktattam a levegőhöz.
2012. márc. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Na de most gondolkodjunk egy kicsit és ne mint a juhok egy sablon után menjünk!

Ha megszületik a baba mondjuk október 10.-én.Ezen a napon nappal legtöbbször meleg van,hogy pólóban is meleged van.De Te nem kezded el lassan fokozatosan a baba kivitelét csak 2 hét után amikor már akár minusz közelben is lehet a hőmérséklet,akkor ez jó?

2012. márc. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindkét gyerekem késő őszi / kora téli, mindkettő sétált már egy hetesen.

Mostanában októberben még gyönyörű idő szokott lenni, simán kiviheted pár naposan majd a babádat. Fel kell öltözni és nyilván olyan időben, amiben te sem kívánkozol ki, őt sem kell kivinni (pl viharos szél esővel keverve).

2012. márc. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 sumergo ***** válasza:
okt. 28-án született a lányom, még egy hétig párás, ködös, nyirkos idő volt, csak annyit volt kint, míg hazahoztuk. Aztán az első nap, mikor jobb idő lett, már vittem is ki, persze jól beöltöztetve.
2012. márc. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Megnyugodtam ,hogy ilyen hamar ki lehet majd vinni :)
2012. márc. 21. 13:22
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Ezen en is gondolkodtam mar. Oktober 1.-re vagyok kiirva. Van mar egy 2,5 eves fiam es vele nem tehetem majd meg,hogy hetekig nem megyunk ki,segitsegem meg nem nagyon lesz.

2012. márc. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!