Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi ez a dolog az égési sebekke...

Mi ez a dolog az égési sebekkel és vágásokkal?

Figyelt kérdés

Honnan jött ez a hülyeség? Egyátalán hogy szól a babona, és mi az alapja? Van tudományos magyarázat vagy példa rá? Esetleg előfordult veletek ilyen?

Annyi kérdésben lehet olvasni, hogy ettől félnek a kismamák. Csak nekem tűnik sületlenségnek ez az egész? :)


2012. márc. 21. 12:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Nálunk van ilyen.

Anyukám mikor velem volt terhes, akkor nagyanyám erösen megfogta a kezét és elrángatta a mosogatástól. Anyám mindig mondogatta neki, hogy felnöttként is gyereknek kezelete stb... Vagy is anyukámat ez traumaként érte.

Az én kezemen belülröl van egy hüvelykúj lenyomat, erösen vörös, és pont akkora mint egy ember hüvelykúja aki megszorítja a másik kezét.

Lehet csak véletlen, de elöfordulhat hogy anyukámat a mozdulat traumaként érte, ezért lett rajtam ilyen folt.


Szerintem ez akkor igez, ha valaki nagyon megijed.

2012. márc. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 sumergo ***** válasza:
Rám fröccsent a forró olaj(pocakra, nem túl sok, de azért fájt), mikor vártam a kislányomat, és arra gondoltam, na most kiderül, hogy van-e alapja. Jelentem nincs, semmi nincs a lányom pociján! :-)
2012. márc. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Úúúúgy szeretném, ha valaki, aki ezt komolyan gondolja, elmagyarázná a pontos mechanizmust, hogy ez hogyan is működik. Vicces lenne :)
2012. márc. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!