Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6+3 hetes hetes terhes vagyok,...

6+3 hetes hetes terhes vagyok, és éjjelente nemtudok aludni. Mit javasolnátok vagy kivan még ehhez hasonló helyzetben? Még dolgozom de egyre fárasztóbb így délelöttös héten meg pláne.

Figyelt kérdés
2009. jún. 3. 16:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Nagyon megértelek, hiszen szörnyű ha az ember nem tudja magát kipihenni.

Én a terhesség elejétől ettől szenvedtem. Teljesen kimerültem és nagyon ingerült voltam emiatt.

Semmi nem segített eddig, de két hete a gyógyszertárban végre ajánlottak egy homeopátiás bogyót ami végre segített!!! Igaz nem túl olcsó de minden pénzt megér, hogy végre kipihend magad. Azóta más szinben látom még a világot is. A bogyó neve:Sedatif pc

Próbáld ki hátha neked is bejön és ezt nyugodtan lehet szedni!!

Ja, esetleg még kipróbálhatod a HOVA tablettát, mert az is gyógynövényes.

Remélem tudtam segíteni!

36 hetes kismami

2009. jún. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A terhesség elején én is ettől szenvedtem és nekem is ajánlottak egy homeós bogyót: Tarentula Hispana. De mire be tudtam szerezni, addigra fordult a kocka, mostanában álomkóros vagyok. Szóval a bogyót még nem próbáltam Amúgy 500 Ft körül van.

9 hetes km

2009. jún. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!