Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhességem ötödik hónapjába...

A terhességem ötödik hónapjában vagyok, és pár napja fájdogál a gyomrom. Ez elő szokott fordulni? Esetleg akkor, ha nő a baba?

Figyelt kérdés
2007. aug. 6. 14:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A terhesség egyes szakaszaiban nem azonos mennyiségű energiára van szükség. Előfordulhat, hogy vagy kevés az energiabevitel, esetleg stressz okozza, de lehet valamilyen belgy.-i oka is.

A "baba" nem valamikor nő, hanem a 9 hónap alatt folyamatosan változik, nő.

2007. aug. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Én is az 5.hónapban járok, néha nálam is előfordul gyomorfájás, főleg akkor ha nem eszem időben, és eleget.

Nyilván más oka is lehet, de nálam az összevissza kajálások beszüntetésével(plusz több gyümi és zöldség) lényegesen enyhültek a panaszok.

2007. aug. 9. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A savad marja a gyomrod. Egyél többször keveset, vagy egyél ht.kekszet.
2007. aug. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a kisfiam vártam, nekem is volt ilyen problémám. Főleg a terhességem vége felé este alig bírtam elaludni, mert a torkomban éreztem a savam. A nőgyógyászom javasolta a RENNIE antacidumot, ami természetes anyagokból áll, így kismamák is használhatják. Tényleg sokkal jobb lett. De kérdezd meg a saját orvosod, ő mit javasol, sokféle készítmény, gyógytea... van. Egy ideig nekem a korpovit keksz is jó volt, de később már muszáj volt a RENNIE-t bekapnom este, mert tényleg annyi sav jött fel a torkomba, hogy aludni sem tudtam.
2007. aug. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!