Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az egri Markhot Ferenc kórházb...

Az egri Markhot Ferenc kórházba miket kell vinni szüléskor?

Figyelt kérdés
Mi az amit kér a kórház magamnak, illetve a babának?
2012. márc. 22. 11:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Védőnő nem adott papírt, hogy mire lesz szükség? Én 30.hétben vagyok, és ma kaptam a papírt.

Te hányadikban vagy?

2012. márc. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én 2006-ban szültem ott,magamnak azt vittem amit akartam,én fehér pamutmelegítőben voltam bent pizsi helyett.A babának palust kértek csak,meg nálad legyen a mellszívód,hha nem babás szobában leszel,akkor fejegeted a tejet,és viszed be a csecsemőrészlegre neki éjszakára.Mikor hozod ki a babát akkor pedig a kisruhák (body,rugi,kissapka) és a hordozó,és takaró.Nekünk még nem volt meg akkor a hordozó,én kézben bebugyolálva hoztam ki,december volt :)
2012. márc. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én a 28. hétben vagyok, akkor később biztos fogok kapni én is. Eddig még nem mondott róla semmit. Gondolom az is meg van szabva, hogy egy napra mennyi pelenka kell.? Az mennyi? Köszönöm.
2012. márc. 23. 08:23
 4/4 anonim ***** válasza:
A 2006-os vagyok,nincs szám szerint megadva,hogy mennyi pelus kell,ezt ugye előre nem lehet tudni.Mi vittünk egy fél csomag pampers pelust,alkoholos filccel ráírták a manóka nevét,és mikor jöttünk haza,a maradékot hazaadták a babával.
2012. márc. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!