Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt kis vérzés...

Terhesség alatt kis vérzés (akkor amikor a következő aktuális menses lenne) normális?

Figyelt kérdés
2012. márc. 22. 14:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyi az a kis vérzés?

Élénk piros vagy barna?

Görcsölésed nincsen?

Azt mondják hogy előfordul hogy a szervet emlékszik rá hogy ilyenkor menstruálni kéne, de ha aggódnál akkor kérdezd meg az orvosod mert a terhesség alatt a vérzés rosszat is jelenthet! Nekem eddig a vérzésnek mindig jelentése volt!


Hány hetes terhes vagy?

2012. márc. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem így volt, el is mentem rögtön a dokimhoz, kaptam utrogestant és pihizni kellett. (amúgy állómunkát végeztem és azt nem ajánlotta). Utána minden rendben volt! Ja, mint kiderült akkor volt egy hematómám, de következő vizsgálatra már nem látszódott.
2012. márc. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Semmilyen vérzés terhesség alatt nem normális! Menj el orvoshoz aki ír fel progeszteron pótlást! Hidd el hogy nem a levegőbe beszélek...
2012. márc. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Előző hozzászoló!

Nekem is hematómám van... már másodszorra!

Egyszer már felszívódott de most van egy másik...Utrogestan kúra!

Neked mekkora volt a hematómád?

2012. márc. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!