Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Angliaban elek es tegnap...

Angliaban elek es tegnap vereztem a 10hetes babank elment, itt kaptunk 3 variaciot1. hagyom magatol kipottyan a baba,2. gyogyszer segitsegevel,3. kaparas,4. vakumos. Vakumosat valasztottam, milyen erzes lesz, naon faj?

Figyelt kérdés
kozben telefonalgatnom kell h idopontot kapjak az "akciora",de a nover aztmondta h akar most is kipottyanhat.keddre kaptam talan idopontot de ez meg nem biztos.faj a hasam mindha eros menstruaciom lenne.otthon is ennyit kell varni??
2012. márc. 22. 15:04
 1/10 alaszka ***** válasza:
Ez durva,szerintem azonnal kellene beavatkozás. Szerintem nálunk azonnal megcsinálják...De biztosan fogsz kapni érzéstelenítőt, fájni nem hiszem hogy fog.
2012. márc. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Baratnomnek 9 hetesen ment el a babaja, o 2 het mulvara kapott idopontot. Ilyenkor varnak az idoponttal egy kicsit, mert par nap alatt altalaban kitisztulsz magadtol es akkor felesleges a beavatkozas.

Sajnalom a babadat!

2012. márc. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
kozben 14honapos fiammal kell torodnom,ferjem dolgozik,csalad baratok otthon csak mi vagyunk.felek tole,a szulestol nem feltem de ez borzaszto
2012. márc. 22. 15:31
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia! En is Angliaban elek. Majusban volt vetelesem ikrekkel, az elso baba masnap, a masodik 2,5 hetre ra tavozott. Nem lett semmi bajom csak vereztem 2,5 hetig. Akar melyik percben kicsuszhat ha mar levalt a mehfalrol. Nekem is van mar gyerekem, most lesz 3 eves. Akkor szerencsenk volt, az elso ejszakat egy baratnal toltottuk a kisfiammal, utana egyedul voltunk. Sajnos a ferjem ejszaka dolgozik :( Kerjen nehany szabadnapot a parod.

17 hkm

2012. márc. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia! Az elozo vagyok. Csinaltak ultrahangot, mondtak valamit rola? Volt mar olyan fajdalmad, mint szuleskor?

En arra gondoltam, neked talan jobb lenne a gyogyszeres segitseg ha nincs kire bizni a babadat, mert vakum utan szukseg van nehany nap pihenore es az 14 hos mellett lehetetlen.

17 hkm

2012. márc. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
azt mondtak h hetfon menjek be ultrahangra h ki e csusszant es ha nem akkor kedden vakum.tegnap valami kicsusszant de fogalmam sincs h az e volt mert 6cm koruli alvadt ver volt ami nem csusszant ki egybol,nezegettem h miaz kicsit kemeny volt.
2012. márc. 23. 08:47
 7/10 anonim ***** válasza:
Én itthon vetéltem el egy évvel ezelőtt 10 hetesen (missed ab) és nekem pont attól volt agymenésem, hogy egyből be akartak fektetni, tágítani, kaparni. Elkezdtem olvasgatni angol honlapokat és láttam, hogy ott nem erőltetik és én is úgy éreztem, hogy nem akarom ezt a procedúrát. Végül nem feküdtem be és megvártam, amíg magától szépen elment. Két hétig engednek max. ott is várni (ha közben folyamatos a vérzés), utána úgyis beavatkoznak. Érdekes, hogy senki nem hal bele, itthon meg teletömik az ember fejét, hogy milyen bajai lehetnek, ha nem engedi, hogy egyből nekiessenek. Ha vérzel, görcsölsz, az még belefér. Akkor kell azonnal orvoshoz menni, ha nagyon erős, elviselhetetlen görcseid lennének, illetve "elöntene" a vér (tehát szó szerint folyik végig a lábadon, vagy mondjuk ökölnyi darabok jönnek). Amíg ez nincs, addig biztonságban vagy. Hidd el, a tested jelez, ha baj van.
2012. márc. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
honnan fogom tudni h a baba csusszan ki??mikor csusszan ki(,nekem szerdan tortent az elso verzes,es akkor mondtak h nem el,azt mar nemtudom miota nem elt a baba)??
2012. márc. 23. 13:25
 9/10 anonim ***** válasza:

A baba altalaban burokkal eggyutt tavozik, majd meg egy "burokszeru darab" ez a terehesseg alatt fejlodik a mehfalon (valahogy igy magyarazta a nogyogyaszom). Amikor kicsusszan olyan erzes, mint amikor egy jol megtelt tampont huzol ki.

Hat, van itt egy kerdes, ahol felraktak egy kepet egy 6 hetes kicsuszott babarol. Ha gondolod nezd meg, bar a tied ennel joval nagyobbnak kell lennie. http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

17 hkm

2012. márc. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia! Tul vagy mar a beavatkozason? Remelem minden rendben.

18hkm

2012. márc. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!