Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Április 28 az utolsó menstruác...

Április 28 az utolsó menstruációm első napja! Nem ettől kezdve kezdődik a 40 hét? Mert a doki tegnap a terhesség korát 4 hetesre ítélte. Nem értem!

Figyelt kérdés
2009. jún. 13. 16:49
 1/4 anonim ***** válasza:
De, elméletileg onnan számolják. Csinált uh-t? Lehet, hogy aszerint számolta, az enyém például uh szerint 1 héttel idősebb, mint a menstruációtól számolva.
2009. jún. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is hasonló volt a helyzetem. Az utolsó mensim szerint 8 hetes + 1 napos vagyok. A doki, azaz az Uh szerint csak 6 hetes + 4 napos. De a terhesség időpontját az utolsó mensihez mérik. Számomra is érdekes volt...
2009. jún. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha a mensidtől számoljuk, akkor ma vagy elvileg 6 hetes és 4 napos - de ez csak azoknál igaz, akiknek félidőben volt peteérésük. Nyilván nálad később történt a fogantatás, nem feltétlenül jelent gondot. Mit mondott egyébként az orvosod? Mit írt a papírodra? Mekkora a petezsák?
2009. jún. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
6,7 mm a petezsák.Semmi egyebet nem írt!
2009. jún. 15. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!