Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megoszthatom veletek? Annyira...

Megoszthatom veletek? Annyira boldog vagyok!

Figyelt kérdés
Még szinte fel sem fogtam, fél órával ezelőtt teszteltem egy szép pozitívat. Olyan hihetetlen, 5 percenként nézegetem a két csíkot! Nagyon-nagyon boldog vagyok! :)
2012. márc. 24. 05:44
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Első baba? :) Nekem mikor először pozitív lett a tesztem, fel le mászkáltam a fürdőtől a kis szobáig. Azt sem tudtam hol vagyok. Csak mentem, mint a mérgezett egér... :D Járkálás közben fogtam fel, hogy úristen! sikerült!! Ráadásul második próbálkozós hónapban. Ti mióta próbálkoztok? :)
2012. márc. 24. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:

Első baba, és nekünk is a második próbálkozós hónapban sikerült. Ráadásul úgy, hogy január végén hagytam abba a fogamzásgátlót (5 év szedés után). Már akkor elkezdtünk próbálkozni, de bánatomra február végén megjött rendesen a menstruációm. Ebben a hónapban holnapra nem vártam, és kíváncsiságból csináltam ma egy 10-es érzékenységű tesztet. A tesztvonal nem olyan erős, mint a kontrolcsík, de határozott, jól kivehető piros vonal. 2 nap múlva csinálok egy kazettásat is, hogy elrakhassam emlékbe. :)

El sem hiszem, hogy ilyen könnyen összejött a baba, és igen, még én is fel-alá járkálok a lakásban, és csak azt mondogatom, hogy "te jó Isten, ezt nem hiszem el". :)

2012. márc. 24. 05:59
 3/39 A kérdező kommentje:
Ráadásul augusztus végén lesz az esküvőnk, már elkezdtük szervezni az elmúlt hetekben. A fene sem gondolta, hogy több év fog. gátló szedés után ilyen hamar kopogtat a gólya. Úgy tűnik, a mi kis csodánk is szerepelni akar az esküvői képeken. :)
2012. márc. 24. 06:02
 4/39 A kérdező kommentje:
Szóval most picit furcsa érzések kavarognak bennem. Nem gondoltam volna, hogy nagy pocakkal állok majd az oltár elé, és még egyelőre belegondolni is furcsa. De ha ennek így kell történnie, akkor állunk elébe. Az időpontokat már lefoglaltuk, szóval nincs vissza út.
2012. márc. 24. 06:04
 5/39 anonim ***** válasza:
Úgy szeretem az ilyen dolgokat olvasni! :):) Ilyenkor újra átélem én is :D.. Augusztusban mikor? Nekünk akkora kopogtatott a második baba, illetve akkor fog megszületni. :) Aki ugyancsak a második hónapban költözött be a pocóba, amit igazán nem is reméltem volna. Hiszen közel sem volt annyi módunk és időnk, mint amikor a lánykánkkal próbálkoztunk. Sietősre fogták ezek a kis babák, de nem baj, nem baj, jöjjenek csak!
2012. márc. 24. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
Képzeld csak el, mikor mesélheti majd, hogy ott voltam én is Anyáék esküvőjén :)))))))))) Párodnak hogy mondod el? Terveztél valamit?
2012. márc. 24. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:

Gratulálok.:-)))


Én is ugyanígy voltam, hogy eljegyeztük egymást a férjemmel, aztán pár hónap után elkezdtünk próbálkozni, előtte én is évekig szedtem a tabit. És elsőre sikerült, esküvő meg még sehol, mert közben építkezni is elkezdtünk, és azzal voltunk elfoglalva, meg mindenképp kicsi esküvőt akartunk. 40en voltunk, de azóta is a 40 emberből mindenki azt emlegeti, milyen jó volt a lagzink (akkor 12 hetes voltam).

Azóta felépült a házunk, beköltöztünk, elkezdtünk a kistesóval is próbálkozni akkor, elsőre összejött az is: duplán. :-) Már az ikrek is 19 hósak múltak.

Hasonló jókat nektek is az életben és olyan terhességeket és szüléseket mint az enyémek. (bár az ikres terhesség vége már azért durva volt kicsit)

2012. márc. 24. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:

Augusztus 25-én.

Juj, akkor én is gratulálok nektek! :)

Apuka már tudja, együtt teszteltünk. Vagyis az egész úgy történt, hogy hajnalban felébredtem, mert olyan mensiszerűen görcsölt a hasam. Egyébként már tegnap óta. A cicim is fáj, feszül, és biztos voltam benne, hogy ez megint mensi lesz, mert ugyanezek a tüneteim szoktak lenni előtte, semmivel nem másabb. De párom már a hét közepén mondta, hogy szerinte ne várjam, mert nem fog megjönni. Én meg, ó, de igen, tuti megjön, mert érzem a közeledő menzesz tüneteit. Szóval biztos voltam benne, hogy nincs baba, meg miért is sikerülne ilyen hamar pont nekünk...

De a kedvesem csak rábeszélt arra a tesztre, mondván, hogy neki van egy megérzése. Bejött! :)

Hihetetlenül boldog ő is, most úgy ment el munkába, hogy 1 méterrel a föld felett jár, és legszívesebben kikürtölné, hogy ő bizony apuka lesz. Nehéz lesz tartani a szánkat, az biztos.

2012. márc. 24. 06:20
 9/39 A kérdező kommentje:

Utolsó, neked is köszönöm szépen! :)

Mi sem leszünk sokan, kb. 30-40 ember, sosem akartunk nagy esküvőt, inkább a nászutat szeretnénk valami különleges egzotikus országban tölteni. Na de 6-7 hónapos terhesen?? Egyáltalán repülhetek? Jaj, annyi kérdésem van, és olyan sok minden jár a fejemben, még igazán fel sem fogtam. Most már csak minden rendben legyen. Nektek is ilyen nehéz volt kivárni az első UH-t? Én már most be vagyok sózva. Remélem, nem lesz semmi gond. Párom tesója fél éve vetélt el 10 hetesen, azóta sem jön nekik össze. Én is annyira félek, nehogy baj legyen.

2012. márc. 24. 06:27
 10/39 A kérdező kommentje:
Nektek is volt egyébként ilyen megjön érzésetek? Fél óránként szaladtam tegnap is a wc-re, mert úgy éreztem, hogy megjött. De semmi, tök száraz vagyok, holott közben meg olyan, mintha folyásom lenne. Ma is így érzem. Meg egy picikét görcsölget a hasam, de csak enyhén, mint amikor mensim van. Meddig fog ez tartani? Egyéb tünetem: mellfeszülés, aluszékonyság (2 napja már este 8-kor úgy alszok, mint akit leütöttek. Bár nekem ez menzesz előtt is előfordult néha, ezért nem gyanakodtam).
2012. márc. 24. 06:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!