Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg addig jó, míg van tünet?

Tényleg addig jó, míg van tünet?

Figyelt kérdés

sokan írják hogy ugye a terhesség milyen tünetekkel jár

és addig jó míg vannak mert addig tuti minden rendben


és ha véletlenül már nincsenek kezdjünk aggódni?!


6 hetes kismama.


2012. márc. 24. 09:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem, akkor sem kell aggódni. Tünet nélkül is lehet szép egészséges terhességed.
2012. márc. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség :) Akkor kezdj aggódni, ha az orvos azt mondja, hogy baj van.
2012. márc. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
szerencsére nincs. :)
2012. márc. 24. 09:59
 4/10 anonim ***** válasza:

Ne idegesítsd magad! nekem a folyást leszámítva semmilyen más tünetem nem volt! soha nem volt hányingerem, nem émelyegtem! a cicim fájt, de csak egy kicsit! én a szerencsés kategóriába tartozom! valószínűleg te is!! :)

Boldog babavárást! 23 hkm

2012. márc. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Még korai. Nekem a 8-9 hét volt kicsit émelygős, semmit se kívánós időszak. Utána egyik napról a másikra elmúlt. Azóta az étvágyam is visszajött, bár álmosabb vagyok de semmi más tünetem nincs. Ha később se leszel rosszul akkor örülj ,hogy te is a szerencsések közt vagy aki nem szenved nap mint nap a tünetektől. Boldog babavárást!

11 hetes km

2012. márc. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia! Örülj neki, hogy (MÉG) nincs "terhességi" tüneted (bár lehet, hogy nem is lesz)! Nekem kb 6 hetesen kezdődött az egész áldott nap tartó hányinger, gyomorfájás! Bár a terhesség nem betegség, de én nagyon betegnek érzem magam! A szívem mélyén viszont nyugodt vagyok, mert nekem is azt igazolja, hogy rendben zajlik a terhesség, tombolnak a hormonok a szervezetemben, ezért érzem magam ilyen rosszul. Minden délután le kell feküdnöm aludni egy órácskára, míg a 20 hónapos kisfiam is alszik. Éjszaka, reggel, délelőtt, délután, este, függetlenül az étkezéstől, állandó hányinger gyötör! Talán a mai nap kicsit jobb.....

Szóval nem kell aggódnod, biztosan minden rendben van! Érezd jól magad! Jó babavárást!

2012. márc. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A tünet semmire sem garancia!

Van akinek van, van akinek nincs!

Aztán olyan is van akinek van tünete, de aztán elmúlik...és olyan is akinek nincsen és majd később lesz egy kevés!


Ha nincs tüneted akkor a szerencsések közé tartozol! :-)

Én pl az elején nem voltam extra tünetes, de most a 3.hónapra már nagyon erős émelygésem lett.


Boldog babavárást!


12h+3n kismama

2012. márc. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én összetettem volna a két kezemet,ha tünet nélkül megúszom,de ne aggódj téged is utolér még az a jó kis haspuffadás,hányinger,hányás,nyomorégés és társai:)Kitartás!:):):)
2012. márc. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 timszy25 ***** válasza:

Szerintem ne aggódj!

Én a 17-ik hétig folyamatosan rosszal voltam,unokatesóm például meg se érezte a terhességet.Semmi tünete nem volt.

2012. márc. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Semmi tunetem nem volt a faradtsagon, aluszekonysagon kivul. Semmit nem jelent. Ne aggodj, inkabb orulj neki:)
2012. márc. 25. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!