Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig normális terhesség...

Meddig normális terhesség alatt a "mindjárt megjön" érzés?

Figyelt kérdés
2012. márc. 24. 17:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem kb. a 12. hétig tartott.

De, véleményem szerint ez is olyan egyénfüggő, mint hogy valaki hány, valaki szédül, stb.

Tény, hogy kellemetlen...

2012. márc. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem kb egy hétig volt, mostanában inkább egy ennél másabb és újabb, de mindenképpen méhösszehúzódásos érzés van. ugye a méh nő, és ilyeneket érezhetsz akár végig is, sőt fogsz is minden bizonnyal, ez természetes.
2012. márc. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én 17 hetes vagyok és a mai napig hasonló tüneteket érzek,azaz feszülő has,görcsök.Állítólag a méhed tágulása okozza.
2012. márc. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem az első terhességemnél volt csak ilyen, a másodiknál egyáltalán nem jelentkezett.

Az elsőnél a 6-7. héten éreztem folyamatosan, utána már ritkábban.

2012. márc. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A 6. hétig éreztem, gyanítom, hogy utána is volt, csak onnantól a bődületes hányinger és hányás minden más érzést elnyomott :-(

Aztán a 13.héten nagyon erős megjön-érzésem lett, annyira feszült a derekam, pontosan úgy, mint mensi előtt szokott, hogy totál pánikba voltam esve ... Marékszámra ettem a magnéziumot, még No-Spa-t is vettem be. Semmi nem enyhítette ... Kb. 2 hét után csökkent az érzés, de a terhesség során többször előjött később is.

2012. márc. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem végig volt időnként. Most 2. babónál meg semmi.
2012. márc. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!