Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A fogadott szülésznőnek és...

A fogadott szülésznőnek és dokinak mennyit szoktak fizetni? A Pesti árak érdekelnének.

Figyelt kérdés
2008. ápr. 14. 15:06
 1/5 anonim ***** válasza:
A dokinak általában annak a 10x-esét, mint amennyit egy-egy vizsgálaton fizettél neki, de van amelyik megmondja mennyi a tarifája. A szülésznőnek 10-30.000 Ft-ot hallottam.
2008. ápr. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is azt hallottam, amit az első hozzászóló írt.
2008. ápr. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2003-ban 20 e Ft-ot, 2005-ben 25 eFt-ot adtunk, a Szt Istvánban szültem!
2008. ápr. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én azt gondolom, hogy a legegyszerűbb megkérdezni Őket, hogy mennyi a tarifájuk. Így, ha megfogadod tudod mire számíts, és a doki szemében sem marad tüske. Hallottam példát arra, hogy a doki keveselte a pénzt, és ki is mutatta ezt.
2008. ápr. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szia! Megkérdeztem a dokit is meg a szülésznőt is, de mindkettő azt mondta, hogy nekik nincs tarifájuk, tehát ránk bizzák. Ezért vagyok tanácstalan, mert nem akarok nekik keveset adni, sokat viszont nem tudunk. Valahogy be szeretném lőni az átlagot.
2008. ápr. 16. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!