Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől van ez a hirtelen hízás?

Mitől van ez a hirtelen hízás?

Figyelt kérdés

25 hetes kismama vagyok. Múlt héten még csak 5 kiló hízás volt, viszont ma már a duplája (10). Nem ettem többet mint eddig. Ez most mitől van?

Eredeti súlyom 55 kg 168cm-hez


2012. márc. 25. 11:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem 5 kg hízásról 9-re ugrott, de azóta stagnál. Most 29 hetes vagyok. Én sem ettem többet, én sem értettem az okát, de gondoltam leírom. Lehet, hogy Te is hirtelen híztál, de most az maradni fog egy ideig. Az unokatesóm is így járt.

Az én eredeti súlyom 62 kg volt 175 cm-hez.

2012. márc. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Na ezaz. Én 22hetes vagyok és úgy örültem,hogy csak 2kg jött fel. Mondtam is büszkén,amikor kérdezték! Pár napja mértem magam, hát a 2kg az 5,5kg lett. Pedig mozgok,nem eszem sokat,sem zsírosat,sem cukrot meg hízlaló vackokat.. Nem értem. A fiammal 25kg jött fel, úgyhogy direkt NAGYON vigyáztam:((
2012. márc. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert a baba is nő, valószínű, hogy azért!
2012. márc. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ugyanígy jártam, 26 hetesen 7 kg hízásnál tartottam,31 hetesen meg 12,de hogy az az 5 kg honnan jött ilyen hirtelen gőzöm sincs,nem ettem többet semmivel,nem nassolok,és egész nap a majdnem 2 éves fiam után,vagy vele rohangálok,aki igazán nem hagyja,hogy ellustuljak,és csak lógassam a lábam.
2012. márc. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a 20-25 hét között jártam hasonlóan, hirtelen feljött 4-5kg. Akkor volt karácsony, nálam biztos ez is számított. Azóta ugyanígy vagyok, hetekig semmi, aztán egyszer csak 1,5kg. Most 34 hetes vagyok, már nem nagyon méregetem magam, mert egyik nap 1,5kg hízás, aztán 3 nap múlva kevesebb, szóval nem tudom, hogy melyiknek higgyek! :-)
2012. márc. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!