Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Úgye nincs semmi baja a babának?

Babuci23 kérdése:

Úgye nincs semmi baja a babának?

Figyelt kérdés
Tegnap este volt egy kis rózsaszínes folyásom azonnal mentünk az ügyeletre,ott megnyugtattak hogy semmi baj nem lát vérzést,holnap kell uh.ra mennem!Ma már csak a megszokott fehéres folyás van!Enyhült a mell fájdalom és hányinger sem olyan intenzív!Csak azért aggódom mert hallottam valamit ami hihetetlen számomra,addig biztos él a baba míg van hányinger!De van akinek egyáltalán nincs,akkor?
2012. márc. 26. 17:11
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és 7 hetes 3 napos vagyok!
2012. márc. 26. 17:12
 2/6 anonim ***** válasza:
80%

Teljesen normális, amik történtek, főleg a terhességnek ebben a szakaszában.

Az aggódásod és idegeskedésed többet árt, mint egy kis folyás! :)

Nekem sem volt hányingerem, aztán itt virgonckodik a két fiam.

2012. márc. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%

Nekem szinte sosem volt hányingerem, tehát ez alapjában véve nem jelent semmit.

Persze hallottam már olyat (itt is az oldalon), hogy valakinek hányingere volt, s az hirtelen abba maradt, sőt minden tünete elmúlt egyik napról a másikra és az az eset sajnos nem végződött szerencsésen. Ezzel nem megijeszteni akartalak, csak gondolom te is így értetted, hogy amíg hányinger van, addig nincs baj...

De nálad biztos minden rendben, hisz azt mondta az orvos is, nem?!

2012. márc. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez egy hülyeség. Nekem a harmadik gyerekkel volt csak hányingerem, és egyik napról a másikra múlt el. De nem is tudom, hogyan múlhatna el másképp.... Ne izgulj, ezzel inkább ártasz a babának!
2012. márc. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a megnyugtató szavakat!Aranyosak vagytok!Első baba,nagyon várjuk és ezért ilyedek meg mindentől!:)
2012. márc. 26. 20:08
 6/6 ZsZs27 ***** válasza:
A 7. héten nekem is volt pár csepp vér. Semmi bajuk nem volt a babáknak. A 14. héten meg kórházba kerültem, mert ömleni kezdett belőlem a vér, de a babák akkor is vígan fickándoztak, remekül voltak. Nem kell megijedni, az utóbbi nekem azért volt, mert aznap reggel kicsit fűszeresebbet ettem a kelletténél és egész délelőtt rosszul voltam tőle, folyamatosan öklendeztem, így sikerült megeröltetnem elég jól a hasamat, az egyik méhlepény meg ráadásul a méhszájamnál tapadt, ezért volt. Sok ismerősömnek volt rózsaszínes folyása, vagy kis vérzése a terhesség elején, utána viszont probléma mentesen zajlott az egész. Ma már az én babáim 11 hósak. Amúgy ettől az egy esettől eltekintve nem volt igazából hányingerem, csak 1-2 alkalommal. Nem kell annyira aggódni, az rosszabb. Arra figyelj, ne erőltesd meg magad. Ja, és csínján a fűszerekkel:)
2012. márc. 27. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!