Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 hetesen minden tünetem...

10 hetesen minden tünetem elmúlt, kivéve az étvágytalanság. Ugye nincs baja a babának?

Figyelt kérdés
A 7-9 hét között nagyon émelyegtem és álmos voltam. Most egy hete semmi bajom sincs. Egyszerűen nem érzem magam terhesnek. Volt így valaki ?
2012. márc. 16. 12:32
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
ne aggodj nincs semmi baja a babádnak az első pár hétben énis étvágytalan voltam szerintem szedj magne b6-ot nekem bevált
2012. márc. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Adj hálát! A baba jól van, Neked meg annál jobb! Élvezd ki!
2012. márc. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 timszy25 ***** válasza:
Biztos nincs baja a babádnak.Örülj neki hogy elmúltak a tünetek nekem a 17-ig hétig voltak.
2012. márc. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm,próbálok akkor megnyugodni.
2012. márc. 16. 16:10
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia, ugyanígy voltam és rettentően megijedtem. Már 17 hetes vagyok és hol előjön ez-az, hol elmúlik. No para, pihizz, szépen süt a nap, élvezd a jó időt :) Boldog babavárást
2012. márc. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én a helyedben elmennék dokihoz hogy minden rendben van-e. Én nem ijesztgetni akarlak, tapasztalatból írom. Menj el, az a biztosabb!
2012. márc. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

[link]

Nézd meg a grafikon ezen az oldalon.

Nem kell ijesztgetni!

2012. márc. 17. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Este megint émelyegtem aminek kivételesen örültem :) Úgy néz ki csak azért nem voltam rosszul ,mert figyeltem ,hogy ne legyen üres a gyomrom. Viszont tegnap délután nem. Ezért is lehettem rosszul.

Nagyon köszönöm a válaszokat. Első baba, és a környezetembe mindenki rosszul volt ,hányt stb . ilyenkor. Én viszont egyszer sem, sőt csak émelygésem volt. Lehet szerencsés vagyok és bizok benne,hogy maradok is :) Kellemes hétvégét!

2012. márc. 17. 08:20
 9/9 anonim ***** válasza:
A tüneteknek semmilyen diagnosztikus jelentőségük nincsen, ingadoznak, mert a hormonok is lökésszerűen emelkednek, majd ha ezt az emelkedést úgymond "megszokta" a szervezet (azaz a sejtek már kevésbé érzékenyen reagálnak rájuk, kicsit szűnnek a tünetek. A hormoncsúcson a 10. hétben már túl vagy, ilyenkor már bármikor meg is szűnhetnek. (Saját tapasztalat: én sem hánytam egyszer sem, végig csak borzasztóan émelyegtem, és olyan is volt, hogy elmúlt egy teljes hétre is, mellfeszülésestől, mindenestől. Most 32 hetesek vagyunk. :))
2012. márc. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!