Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hamarosan szülhetek? Többi lent

Hamarosan szülhetek? Többi lent

Figyelt kérdés

Nem hánytam de folyton a torkomban érzem :( hasmenésszerű érzésem van, voltam is wc-n és hát nem részletezem. De ez a hányinger. Lehet ebből szülés? Bővebb vizes folyásom is van.

37 hetes kismami


Hozzáteszem, hogy tegnap este erős 5 perces jóslóim voltak. És ma estére pedig igen-igen bedagadtak a bokáim :( sűrűn járok pisilni is, de nagyon sűrűn. Nem tudom járt valaki így? Szültetek? a nyákdugóval még nem találkoztam.


Feltettem a kérdést a szülés kategóriában is de hátha itt is kapok válaszokat :)


2012. márc. 28. 04:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Bővebb vizes folyásom is van.


Biztos hogy nem a magzatvíz szivárog?

Attól hogy nem ment el a nyákdugó lehet magzatvíz!Én felhivnám a dokit a helyedben!

Sok sikert neked,majd irj hogy vagy :)

2012. márc. 28. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Olvastam a másiknál hogy már az előtejed is folyik!

Hát szerintem lassan jön a baba! :)

2012. márc. 28. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen. Az előtejem már korábban is folyt, de abba maradt. Este óta meg egyfolytában folyik. Most hozott anyum egy kis háztartási kekszet a boltból, hogy azért egyek már valamit, mert semmit nem merek, nehogy kijöjjön belőlem. :( Almát is szándékozom enni, ha mégis szülés lesz legalább energiám legyen :) Az este grízes tésztát ettem meg bundás kenyeret sajttal, lehet, hogy elrontottam a gyomrom? de akkor mitől pisilek ennyit? meg mitől van a vizes folyás?
2012. márc. 28. 06:21
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom!

Van valami fejlemény?Fájások vagy bármi?

2012. márc. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A hányinger megvan, most egy picit fájdogál a derekam is. Hasmenés abba maradt.
2012. márc. 28. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!