Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! 29 hetes kismama...

Kismamák! 29 hetes kismama vagyok és folyamatosan ki van száradva a mellbimbóm. Milyen krémmel próbálkozzak ami segíthet?

Figyelt kérdés
Használtam már mindenféle testápolót a milupa pocikrémet, bephanten plusz, de valahogy semmi nem segít.Mitől lehet ez?Jár így valaki már?
2012. márc. 28. 08:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Sudocream! :) Nekem nagyon bevált! :)


33 hetes km

2012. márc. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

dm-ben lehet kapni speciális mellbimbóra való krémet, babylove a termék neve! Nagyon jó! csak ajánlani tudom, és harmad annyiba kerül.

nem tudom, hogy beváltottad-e már az indulócsomagot, amit a felicitas, vagy kik adnak, de abban van olyan krémminta, mint az előttem szóló írt!

2012. márc. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
a sudocream-t is a dm-ben lehet kapni amúgy, karnyújtásnyira vannak egymástól.
2012. márc. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

lansinoh

szuperjóóóóó

2012. márc. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

a Lasinosh tényleg jó, azt majd tudod akkor is használni, ha a szoptatástól lenne sebes, fájó a melled.


fontos, hogy ne szappanozd, tusfüdőzd a mellbimbód, csak sima vízzel mosd, mert ezek is nagyon szárítják.

2012. márc. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, akkor megpróbálom sorba őket, hátha segít valamelyik.:)
2012. márc. 28. 09:45
 7/12 anonim ***** válasza:
Foreveres Propolis Creme. Abban legalább nincs káros adalék, ellentétben pl. a sudocreme-el, amit vétek még a polcról levenni is. Csak nézzétek meg az összetevőket!
2012. márc. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
FOREVER-es krémem is van a hűtőben, lehet, hogy még azt is kipróbálom majd. Aloe vera is van.Hátha.
2012. márc. 28. 10:51
 9/12 anonim ***** válasza:
(nem vagyok benne egészen biztos, de mintha épp azt olvastam volna, hogy várandósan-szoptatósan az aloás termékeket kerülni kell.)
2012. márc. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mindenképpen ápold valamivel, mert szülés után szoptatásnál nagyon fogsz szenvedni! Nekem nem volt ilyen problémám mégis sebes lett a mellbimbóm. De már jobb. Aventes mellbimbóvédővel kentem. 1hetes 3 napos baba anyukája.
2012. márc. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!