Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülés előtti időszakban Ti...

Szülés előtti időszakban Ti reggelente nem vagytok/voltatok farkaséhesek?

Figyelt kérdés
38+3 hetesek vagyunk. 3 napja már fel kell kelnem hajnalban enni, mert nem bírom ki a reggeliig.
2009. jún. 15. 08:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is ugyanígy voltam, és ez így természetes!

Elvégre bennünk fejlődik/fejlődött egy élet, őt táplálni kell.

Én sokkal intenzívebben éltem át az éhség érzését is. A férjem persze ezt nem tudta mindig megérteni:), azt hitte megjátszom magam.

2009. jún. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én még csak a 5.hónapban vagyok,de a Kislányommal aki 12 hónapos vele úgyan így voltam,nem tudom a fiammal hogy leszek,de a lányommal a 36.héttől farkaséhes voltam hajnalba és mentem a konyhába enni.Ez így természetes:)

Boldog Baba várást!

23+2 hetes Kismama

2009. jún. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Én eddig simán kibírtam fél 7-ig - 8-ig, hogy megegyem a reggelit, de most ... ha hajnalban felébredek és mellékes helység látogatása után nem alszom vissza 5 percen belül (márpedig nem alszom vissza :-)) akkor tuti enni kell.

Függetlenül attól, hogy mikor, mennyit ettem vacsorára :-)

jó étvágyam volt a 2. és 3. trimeszterben, de azért a hajnali evések nem tartoztak eddig bele a repertoárba :-)

2009. jún. 15. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!