Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Spontán abortusz esetén mit...

Spontán abortusz esetén mit kell tennem?

Figyelt kérdés
Délután el kezdett fájni a hasam, de pont ma voltam orvosnál, és akkor még minden rendben volt. Lefekvés előtt a lábam is elkezdett görcsölni, ezért bevettem egy magneB6-ot. Éjfél körül viszont arra ébredtem, hogy vérzek. Felköltöttem a családot, de csak annyit mondtak hogy pihenjek, és várjunk reggelig. Viszont én amiatt aggódok, hogy ha már elhalt, és nem távozott, megfertőzhet, ha viszont még él, talán addigra nem lesz esély megmenteni. Tudom, anya ilyenkor azonnal mentőt hívott, most viszont rokonoknál vagyok, ők pedig úgy gondolják, hogy nem kell tennem semmit.
2012. márc. 29. 02:45
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Bocsánatot kérek, amiért nem adtam hírt magamról. Amikor ezt írtam, elmentem orvoshoz, és másnap a vérzés elállt, de egy hét múlva sajnos megint elkezdtem vérezni, és sajnos elkezdett leválni a megvastagodott nyálkahártya, és meghalt a baba(8 hetes terhes voltam). :( két nap múlva volt egy missed ab.-m és most gyógyulok.
2012. ápr. 26. 14:25
 12/14 anonim ***** válasza:
részvétem :( jobbulást kívánok testileg és lelkileg is!
2012. ápr. 27. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Részvétem! és nagyon sok lelki erőt kívánok neked! Sajnálom, hogy neked is át kellett élni ezt a borzadalmat! :(
2012. ápr. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szia!


3-as vagyok!

Nagyon sajnálom, hogy neked is át kellett ezt élned! Fel a fejjel, még idén kismamák leszünk, és egészségesek lesznek a babák! Én most csak erre gondolok! Ha gondolod, nekem privátban is írhatsz!

2012. ápr. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!