Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen komplikációk adódhatnak...

Milyen komplikációk adódhatnak méhen kívüli terhességnél? Megmaradna a baba?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból kérdezem. És ilyenkor csak császárral lehet világra hozni?
2012. márc. 29. 20:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
A méhen kívüli terhességet megszakítják! Nem tarthatod meg!
2012. márc. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Mondom: nekem méhen BELÜLI terhességem van, kíváncsiságból kérdeztem.
2012. márc. 29. 20:22
 3/15 anonim ***** válasza:
94%

1. Azt nem mondtad, hogy NEKED MÉHEN BELÜLI VAN!

2. Leírtam a választ a kérdésedre, elvonatkoztatva tőled! Ennyi!

Azért, mert azt írtam nem tarthatod meg, azért volt, mert te kérdezted!

2012. márc. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Akkor bocsáss meg.
2012. márc. 29. 20:33
 5/15 anonim ***** válasza:
94%

A méhen kívüli terhesség eléggé hamar (1. trimeszterben) ki szokott derülni, azaz ún. "világra hozni" sem lehet, annyira pici még. A rossz helyen lévő embriót műtéti úton eltávolítják (pl. ha a petevezetékben van, akkor sokszor a petevezetékkel együtt), de előfordul, hogy a hasüregben van.

A baba semmiképpen nem maradna meg, mert nem a méhben fejlődik, hanem olyan helyen, ami nem alkalmas a számára a kifejlődésre. Az anyuka számára akár halálos kimenetelű is lehetne, ha ott maradna, ezért mindenképpen el kell onnan távolítani, minél hamarabb.

2012. márc. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Örülök, hogy belül van a babám :)
2012. márc. 29. 21:01
 7/15 anonim ***** válasza:
65%
natgeon volt egy műsor, abban volt egy anyuka, akinek a terhesség végén vették észre, hogy a hasüregben van, de a méhhez tapadt!!! Megcsászározták, és semmi baja a kislánynak. Mondjuk az anyuka szenvedett a fájdalmakkal 9 hónapig:) De azt mondja megérte:)
2012. márc. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Utolsó, na az igen, de durva sztori!De nem fér a fejembe, hogy nem vették észre ?A hüvely uh azért az elég biztosra látja h hol tapad meg.
2012. márc. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Hát igen, ez ilyen natgeoba való tankönyvi ritkaság. :) A méhen kívüli terhesség lényegében soha nem marad meg, ha észreveszik, sürgősséggel műtik, de ha a gyanú felmerül, akkor is szoros megfigyelés alá vonják a kismamát. Az, hogy ne legyen tünetképző, és láthatatlan legyen uh-on... Az én fiziológiás ismereteim szerint kizárt, de nem tudom...
2012. márc. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 xStefix ***** válasza:
A natgeos filmet én is láttam, tényleg elképesztő volt. Úgy mondták, hogy a világon mindössze két gyerkőcről tudnak, akik így születtek. Hihetetlen, mik vannak. :)
2012. márc. 30. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!