Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek méhen kívuli terhessége...

Akinek méhen kívuli terhessége volt, hol fájt a hasa?

Figyelt kérdés
Mert én foleg az egyik felemen érzem (petefészkemnél, s néha kisugárzik a derekamba), de inkább kis fájdalom. Néha érzem a másik felén is, de kozpépen nem érzem. Félek, nehogy méhen kívuli legyen. 5 napja késik - 3+tesztem van.
2009. jún. 15. 18:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz!!!
2009. jún. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha méhen kívülid lenne, azt nagyon éreznéd, elég erős fájdalommal jár (állítólag). az az oldalad fájogat, ahol a beágyazódás megtörtént, nekem is így volt! Ha csak mensiszerű "görcs" van, akkor ne parázz, ha igazi fájdalom akkor mutasd meg magad orvosnak.

17 hetes + 18 hós

2009. jún. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat. Hát nagyon remélem hogy tévedek, s jó helyen van a picurka. Azért inkább kérek idopontot a dokitól. Drukkoljatok!
2009. jún. 16. 07:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!