Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » "A HCG hormon okozza azt is,...

"A HCG hormon okozza azt is, hogy a kismamáknak a szokásosnál gyakrabban kell felkeresniük a mosdót. ", akkor akinek a gyakori vizelés a tünete, annak biztosan kimutatja a teszt?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 1. 14:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez nem egészen így van. A HCG okozza a puffadást és a méh megnagyobbodását és amiatt nyomódik a hólyag jobban. Csak közvetve okozza a vizelést. Más okból is többet járhat az ember lánya pisilni!
2012. ápr. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az együttlét után 10 nappal már jelentkezhet?
2012. ápr. 1. 15:09
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Meg kell várni, hogy kimaradjon, vagy elteljen 14 nap. Akkor érdemes tesztelni. Kár nézegetni a jeleket mert mindent meg lehet találni...
2012. ápr. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Különben én menzeszkor is felpuffadtam mindig. HCG nélkül is.
2012. ápr. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én a vizelési ingerre értettem, hogy az jelentkezhet-e 10 nap után. :)
2012. ápr. 1. 15:14
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem simán jelentkezhet, nekem az volt az első tünetem, rá pár napra még csak egy halovány pozitívat teszteltem. Nem tudom hány napra rá, mert nem tudjuk mikor fogant, de szerintem 10 nap már eltelt körülbelül.
2012. ápr. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!