Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit fogtok csinálni a terhessé...

Mit fogtok csinálni a terhességetek alatt? ( a 9 hónap alatt? ) vannak jó ötleteitek, hogy mivel kössem le magam?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 2. 20:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
52%
utolsó! a hozzászólásod nagyon díjaztam, így kora reggel :)) mosolyt csaltál az arcomra, s teljesen egyet értek!
2012. ápr. 3. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Pl. terhestorna, szülésfelkészítő tanfolyam.
2012. ápr. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
27%
Kedves lehurrogó. Számomra tényleg megdöbbentő, hogy valaki nem tudja lekötni magát. Ha nem tűnt volna fel, nem csak az agyagozás szerepelt a listán. Pl. olvasni, naplót írni, netezni, filmet nézni, blogot írni a kórteremben is lehet. De akár gyurmaékszert is csinálhattál volna. Igenis szomorú, hogy felnőtt embereknek gondot okoz, hogy olyan elfoglaltságot találjanak ami számukra kellemes és pihentető, és elűzi az unalmat. Szomorú hogy itt szinte mindenki a munkát írta. Nyilván jó ha az ember szereti a munkáját, de az élet nem szabad hogy ebből álljon. Lehet engem lehurrogni, de valahol szegénységi bizonyítvány, hogy a mai világban nem talál valaki olyan dolgot ami leköti.
2012. ápr. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Biankaa <3 válasza:

Tanulj nyelvet. én leginkább az angolt és a németet ajánlom.

De lehet hogy az angollal többer érsz. attól függ.

vagy keress egy olyan helyet, ahol kismamáknak tanitanak aerobikot stb..

2012. júl. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!