Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Békéscsabán csinálnak 4d-s...

Békéscsabán csinálnak 4d-s ultrahangot, és ha igen mennyiért?

Figyelt kérdés
Vagy egyáltalán Békés megyében hová érdemes menni?
2009. jún. 16. 14:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Békéscsabán dr.Róna István főorvos úr csinál 4d-s ultrahangot, a Baross u. 34. szám alatt.

Ára 10.000 ft, ezért cd-n képeket is kapsz.

Én nála voltam, megérte...kb. 30 percig néztük a fiamat. :-)

2009. jún. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítséget! Már én is nagyon várom, hogy láthassam a szintén fiamat:)

Valami telefonszámot vagy egyéb elérhetőséget nem tudnál írni véletlenül, az előre bejelentkezés miatt.

Nagyon köszönöm!

2009. jún. 16. 14:55
 3/6 anonim ***** válasza:

Még mindig Róna csinálja, de már régen elköltözött.

Szőlő u. 69/1. Bejelentkezési szám: 66/637-076 (ez a központi bejelentkezési szám, mindenhová itt kell bejelentkezni).

2009. jún. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia Kedves Kérdező!

Hányadik hétben vagy? Van fogadott orvosod?Békéscsabán laksz?

Mert én igen.Hogy érzed magad?

31 hetes

2009. jún. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az infot!
2009. jún. 17. 07:59
 6/6 A kérdező kommentje:

Szia Kedves 3.!

Sajnos már nem Békéscsabán lakom, nem rég költöztünk át Orosházára, de a szüleim és a testvérem még mindig Csabán laknak, gyakran járok arra.

Egyébként én a 25. hetemet taposom, teljesen jól érzem magam, és minden rendben van...remélem.

2009. jún. 17. 08:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!