Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha esetleg császár lenne,...

Ha esetleg császár lenne, kövér kismamáknál nem probléma? Hol vágnak?

Figyelt kérdés
39+4km
2009. jún. 16. 15:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
nem egyáltalán nem probléma. nekem is császár volt és én sem vagyok vékony, nem is voltam. a has alatt vágnak de az még a bugyiból sem látszódik ki. ne aggódj és sok sikert
2009. jún. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Magát a műtétet nem befolyásolja, az altatást esetleg.


Nekem a műtét után 6 nappal elcseppfolyósodott a hasi zsírszövet és begyulladt. Átmosás orvosnál, pár napi jegelés. Elmúlt.


A vágás helyét a doki válogatja, nekem a bikinivonalban van a vágás, alig látszik, a legkisebb bugyi is eltakarja. A hasam formája viszont megváltozott, hiába fogytam le szépen, a vágás felett a hasam maradéka "kibukik", nem használ rá semmilyen torna. Ha majd az összes gyerekkel megleszek, elmegyek egy plasztikai sebészhez.

2009. jún. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!