Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Járt már valaki ilyen cipőben?...

Járt már valaki ilyen cipőben? Méretek miatt aggódom!

Figyelt kérdés
nekem 36 hetesen a bpd-90 mm,a femur-69 mm,a hasátmérő meg 89 mm volt,most vagyok a 38 héten(a doki szerint)de az uh szerint meg 39 hetes vagyok,kiváncsi lennék hogy most mekkora lehet,mert ezen adatokon kivül semmi mást nem néztek,és ideges vagyok hogy vajon mekkora lehet,nem e lesz túl nagy és akkor nehogy császár legyen belöle,de ez csak ilyen osztönös félsz nálam!!én ápr.13.il..20-ára vagyok kiírva!!!
2012. ápr. 4. 09:06
 1/2 lepke82 válasza:
Szia én múlt héten voltam 36 hetesen nekem BPD 92,8mm, FL 77mm, de nekem az AC 31 cm és 3000 gr ra mérték. Szerintem nem nagy vagy az enyém nagy :) Én is Április 21 re vagyok kiírva:D
2012. ápr. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát, nekem menstruáció szerinti 33. héten: BPD 87 mm, femur 68 mm, a hasátmérőre már nem emlékszem. Végig nagyobb volt, a legelejétől, de most már tuti biztos. Ezekkel az adatokkal nekem 2250 grammra becsülték és 47 cm-re. De uh alapján már két héttel korábbra számítjuk a picit.
2012. ápr. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!