Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szed közületek valaki Ladeevit...

Szed közületek valaki Ladeevit terhesvitamint?

Figyelt kérdés

9 hetes kismama vagyok, 1 hónapja szedtem a Gravidát de rosszul voltam tőle, hánytam ezért ma a dokinőm ajánlotta ezt.

tudtok érdemlegeset mondani róla?

vagy ez is olyan mint a többi?


nem ismerem !



2012. ápr. 5. 13:21
 1/7 Ági1987 ***** válasza:
szia!én 8 hetes vagyok most álltam neki szedni én is ezt a terhes vitamint,a dokim azt mondta,hogy az Elevitnél sokkal jobb,mert van benne omega3!Nekem semmi rossz tapasztalatom nincs vele!
2012. ápr. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én 37 hetes kismama vagyok és még most is szedem, nagyon jó, nincs tőle hányingerem, hányás stb. Az orvosom is mondta hogy ez nagyon jó. Az első lányommal gravidát szedtem évekkel ezelőtt, na az borzalmas volt, általában kihánytam...
2012. ápr. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
na köszönöm akkor..ha tudtam volna !!
2012. ápr. 5. 14:12
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ezt ajánlották anno a gyógyszertárban, azt mondták a legjobb. Bár elég drága.
2012. ápr. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is ezt szedem.21 hetes kismama vagyok,semmi rosszat nem tudok róla mondani,nem okoz hányingert,könnyen lenyelhető.3400 ft körül van az ára.Jódot és omega 3-mat is tartalmaz.
2012. ápr. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is ezt szedem, kb. a 4. héttől, semmi gond nincs vele, igaz hogy mellette vasat is kell szednem, 3 hete derült ki, hogy kevés, de ez sem mondanám a vitamin "hibájának", hanem az enyémnek :)

29 hetes km.

2012. ápr. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én is ezt szedem!Most 8 hetes vagyok és nagyon megvagyok vele elégedve!Ismerőseim közül sokan szedtek Elevitet,Gravidát,de rosszul voltak tőle és nekik is a LadeeVitet ajánlották :) Ha jól emlékszem 3000 pár száz forintért vettem szóval a többihez képest szerintem az ár is megfizethető!
2016. júl. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!