Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesség első heteiben a...

A terhesség első heteiben a gyakori vizelés pontosan mit takar? Milyen sűrűn kell menni?

Figyelt kérdés
2009. jan. 5. 11:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia,

Változó, volt olyan nap, hogy porzott a vesém, és 6*voltam 1óra alatt, volt, hogy 5-6liter folyadék csak este egyszerre távozott...

Amúgy átlagosan 3-4-5*többet megyünk...

2009. jan. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez is attól függ,h. mennyit iszol de észre fogod venni,h. alig pisilsz ki valamit és te meg úgy érezted,h. nagyon kell. Szóval sztem alapvetően nem pisilsz többet csak sokkal gyakrabban mert ránehezedik a növekvő méhed majd később a baba. Én 34 hetes vagyok de rengeteget megyek a Wc-re, nem számoltam még soha,h. hányszor. Éjszaka kb. 2x-3x ki kell mennem.
2009. jan. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt oly gyakori.Inkább úgy tűnt fel először, hogy este is fel kell kelni...Aztán már napközben is többet jártam, de mindíg változó volt, hogy mennyi időközönként.Volt hogy 40 percenként, de volt hogy több órát is kibírtam.A 12. hét felé kezdett elmúlni nekem.

14 hetes pocis

2009. jan. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!