Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma kellett volna nem megjönnie...

Ma kellett volna nem megjönnie és pozi is lett a tesztem. Mikor érdemes orvoshoz menni?

Figyelt kérdés
Pontosan nem tudom mennyi idős terhes vagyok, mert utoljára március 13-án volt meg és 25 naposak a ciklusaim.
2012. ápr. 7. 09:22
 1/7 anonim ***** válasza:
4-5 hetes. Elég, ha 7-8 hetesen mész, azaz 3-4hét múlva. Azért nem érdemes hamarabb, mert nem lenne még semmi, embrió, szívhang sem, csak idegeskednél miatta és visszarendelnének 2-3 hét múlvára.
2012. ápr. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ma kellett volna megjönnie, akkor ma vagy pont 4 hetes terhes. Mondjuk utolsó mensidtől számolva 3hét 4 napos, de mivel rövidebbek a ciklusaid, így feltételezhetően a peteérésed is korábban volt, így 4 hetesnek számítasz. Ha nincs panaszod, 2-3 hét múlva érdemes orvoshoz menned. Gratulálok!
2012. ápr. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
kb 4 hetes terhes vagy, orvoshoz kb 2-3 hét múlva érdemes menni. (Hacsak nem volt korábban vetélésed, missed ab, stb.)
2012. ápr. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
6 hét után, akkor már meg tudja az orvos hallgatni a szívhangját. Kb.7 hetesen szokott lenni az első vizsgálat, ha minden rendben van. Én korábban mentem, mert barnáztam és féltem a méhen kívülitől. (hál. Istennek minden rendben volt.) Jó babavárást.
2012. ápr. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én 6 hetesen menetem és még nem volt szívhang.


Inkább várj míg legalább 7 hetes leszel, így elkerülöd a felesleges aggódást.

2012. ápr. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Így van, ahogy fentebb is írták, akkor kb ma vagy 4hetes!

Tehát 2-3hét múlva menj dokihoz. Én inkább a 2hetet mondanám, igaz akkor még lehet hogy csak petezsákot látnak, de azt meg tudja mondani egy jó szakember, hogy jó helyen van-e beágyazódva! Ez is fontos, a méhenkívüli kiszűrése miatt!!

De egyébként gratulálok!! :)

2012. ápr. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Gratulálok!!!! :)


Én nem vártam meg még a havim várható idejét sem, előtte mentem 2 nappal, kezemben 3 pozitív teszttel. Mondjuk doki elküldött, mert nem látott semmit, de én olyan, de olyan büszke voltam. :))))


33 hkm

2012. ápr. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!