Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi ideig maradhat a...

Mennyi ideig maradhat a magzat szívműködés nélkül, úgy hogy nem indul be a vetélés?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy már volt szívhang 7-8 hetesen, de utána leáll, és missed ab-ra van szükség. Hány hétig lehet a kismamában a szívműködés nélküli kisbaba? Mikor indul be a vetélés magától?

Köszönöm a válaszokat.


2012. márc. 18. 20:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Van hogy hamar, de akár 1-2 hónap is eltelhet.
2012. márc. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem mindig indul be, főként előrébb lévő terhességben. 5-6 hetesen gyakrabban "tisztul", mint később, persze, akkor is van esély. Megvárni nem érdemes, elég kockázatos erre számítani.
2012. márc. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

pontosan nem tudom a választ, de egy ismerősömnek csak az uh-n vették észre hogy már nem él a magzat, a kismama semmit nem vett észre belőle, vagyis nem vetélt el, de azt nem tudom hogy meddig lehetett volna így

viszont van olyan is hogy megkövesedett magzat vagy vmi ilyesmi a neve, TV-ben láttam, nagyon ritka, de van, egy indiai nő meglépett szülés előtt a kórházból, majd meghalt benne a baba, és 50 évvel! később szedték ki belőle, meg volt kövesedve, a szervezet kalciumot termel ilyenkor, az egy kemény burokként körül veszi a magzatot, és így nem jut káros anyag az anya testébe

2012. márc. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Barátnőm anyukája iker babái meghaltak a pocakban, és hulla mérgezést kapott, tele lett foltokkal, akkor vették észre hogy a babák nem élnek.
2012. márc. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 10 hetesen kezdtem vérezni.akkor már kb. 2 hete elhalt a terhességem. A műtéttel még 5 napot akartak várni, de talán 3 napra rá beindult rendesen a vetélés, azaz csak elkezdődött és műtéttel fejezték be.
2012. márc. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

10 hetes vagyok, kb egy hete nincs semmi tünetem, előtte pedig 3 hétig folyamatos émelygés. Fura, hogy ilyen hirtelen múltak el a tünetek.

Szeretnék eljutni a napokban orvoshoz, hogy nézzen rám, bízom benne, hogy minden rendben van.

2012. márc. 19. 08:02
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia, ha nagyon nyugtalan vagy és még nem sikerül elmenni az orvoshoz menj el egy bababoltba, én onnan kölcsönöztem szívhanghallgatót(1000 ft/hónap).Nagyon hasznos kis gép. Remélem rendben lesztek! 36 hetes kismama
2012. márc. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A tünetek a világon semmit nem jelentenek ilyen szempontból, ne aggódj ezen!
2012. márc. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Minden rendben a babámmal, megjártam az orvost!!


Köszönöm a válaszokat!

2012. márc. 19. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!