Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » 13 hetes magzat neme. Mennyire...

13 hetes magzat neme. Mennyire biztos?

Figyelt kérdés
12+5 voltam, mikor elmentem UH-ra a Magzati Diagnosztikai Kp-ba. Azt mondták, kisfiú lesz. Volt más is, aki itt volt uh-n, és bejött, amit mondtak?

2012. márc. 25. 15:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát a fiúkat könnyebb megállapítani, mint a kis csajokat.

Miért, mit szeretnél?

Én 16 hetes vagyok, kedden azt mondták kisfiú, szerdán a kórházi ultrahangon (4D)meg 81 százalékba kislányt.

2012. márc. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
76%
Nekem a 12 hetesen fiút mondtak láttam én is. Aztán a 20 hetin is kuki meg zacsi látszott. Most mennem kell a 24 héten is, de megkérdezem megint.
2012. márc. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
93%

Mindkét terhességemnél megmondták a 12 hetes ultrahangon a nemét és eltalálták, bár a második még pocakban van, de azóta sem változott a neme, szóval szerintem elég profik ma már, jobb helyen megmondják és tényleg a kisfiú jobban látszódik ilyenkor, de az én kislányomat sem lehetett már ilyen idősen sem eltéveszteni!

Ha a következő 1-2 ultrahangon is ugyanazt mondják, akkor lesz 100%, de így is 60-80% az esély, hogy nem tévedtek.

Nekem is azt mondták az első ultrahangnál, hogy ne éljem bele magam, majd a következőn már egész biztos lesz, addig csak tippnek vegyem! (Istenhegyi Klinikán voltam Bátorfi dokinál).

2012. márc. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
a 12 hetesen uh-n azt mondták fiú, és azóta is az maradt!nekem is egy ilyen Kp-ban nézték meg!:)
2012. márc. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

A kérdésfeltevő vagyok. Nekem teljesen mindegy, hogy kisfiú vagy kislány!!!! Csak kíváncsi vagyok, ez az 12 heets uh eredmény mennyire biztos. Rögtön szétkürtöltem, hogy fiú lesz, de páran azóta elbizonytalanítottak, hogy azért kislányra is készüljek. Amíg nem mentem uh-ra, lányt éreztem, meg az egész család is, de amióta elképzeltem magamban, hogy kisfiam lesz, azt is szeretnék.

Nagyon kíváncsi vagyok! A 18-19i heti uh sima kórházi lesz, kíváncsi vagyok ott mit mondanak.

2012. márc. 25. 16:38
 6/19 A kérdező kommentje:

És köszönöm az eddigi válaszokat :)

1. válaszoló: neked hol mondták kedden, hogy kukacos?

2012. márc. 25. 16:43
 7/19 anonim ***** válasza:
64%

Első vagyok, kedden egy maszek (nem túl képzett) 4D-s ultrahangon, de nem láttam a bizonyítékot, így nem nyugodtam bele. Szerdán a kórházban 4D-n, olyan szonográfus nézett, aki naponta 100 kismamát vizsgál. Neki jobban hiszek.

Mutatta a punit, nem nézett ki zacsinak. :)

2012. márc. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
ilyenkor nincs még zacsi. az fent van a hasüregben. sokkal később szállnak le a herék. csak szólok!
2012. márc. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó előtti vagyok, én 16 hetesen voltam, ilyenkor azért már látszik, ha fiú, nézz utána neten.

Alulról nézték, és ott volt a jellegzetes 3 vonal, ami a szeméremajkakat jelzi :)

2012. márc. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem 11 hetes 1 naposan mondta a doktornő, hogy 70 % fiú, most kedden (betöltött 16. hét, genetikai ultrahang)biztosra mondta, hogy fiú, mutatta a kukacát is. De szerintem ez az orvos tapasztalatán múlik, és UH gép függő is. Érdekes, hogy a terhesség elejétől kezdve mindig fiú baba volt eddig is a gondolatomban... :)

2012. márc. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!