Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Holnap lesz missed abortuszom,...

Holnap lesz missed abortuszom, mert lehalt a magzat. Meddig kell a korházba legyek?

Figyelt kérdés

S hogy milyen az a tágító? Fáj mikor felrakják? Utána mikor lehet próbálkozni másik babával? Kinek mikor sikerült egy ilyen beavatkozás után. Előfordulhat hogy nem lehet gyerekem? Mennyi az esély hogy a többi is elfog halni?

köszönöm a válaszokat.


2009. jún. 17. 14:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 12.17-én volt missed ab.

Aki már szült az nem kap tágítót és aznap haza is engedik.

Aki még nem szült az kap tágítót és egy éjszakát bent kell maradnia!

Lehetsz terhes utána! Nekem azóta 2 terhességem volt de sajnos az elsőt 01.23-án elvették, mert azt hitték hogy a missed ab után maradt bennem valami szövet, aztán utólag derült ki, hogy terhesség volt.

A második sajnjos spontán vetéléssel végződött.


Sajnálom ami veled történt!

2009. jún. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Sajnálom!Engem altattak és amikor magamhoz tértem utána jöttem is haza,de én szültem már előtte,ez nem tudom számít e!
2009. jún. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

mit jelent hogy lehalt? mi történt? mert nekem 30. héten kiderült hogy nem dobog a szive(toxémia talán) és megkellett szülni, tágitottak pálcikkákal,(fájás attól függ hogy ki csinálja )katéterel (nem érezhető), infuzióval. nem kivánom senkinek...2 hónapja történt és hiszem hogy 2-3 hónap múlva lújra terhes leszek és jövöre lesz egy áldott babám

kivánom hogy légy erős és az Úr áldjon meg egy gyerekel..

2009. jún. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok azt elfelejtettem,hogy utána sikerült teherbe esnem,bár igaz,hogy egy évre rá!

8hós baba anyukája


Remélem nektek hamarabb összejön és mégegyszer nagyon sajnálom ami veled történ!!

2009. jún. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

sajnálom ami veled történt :((((

nekem a 15. héten volt missed abo-om, de nem vártak másnapig. bementem kis barnázás miatt, de nem volt szívhang.nem vártak, 3-4 napja elhalt baba volt, akár vérmérgezés is lehet. kaptam tágítót, ez olyan 9 óra körül lehetett, és dél körül vittek a műtőbe. altattak, és a dokim elengedett 4 körül a kórházból. (én könyörögtem haza magam)


3 hónap után lehet újra próbálkozni, és kívánom neked, hogy soha többet ne történjen ilyen!

2009. jún. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Első terhességem volt 11 hetes volt. Megállapították hogy nincs szívhang üres a petezsák.
2009. jún. 17. 15:18
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Sajnálom a történteket.Nekem 11 hónapja volt ilyen műtétem.Első terhesség volt ezért kaptam tágítót és emiatt kellett bent maradni éjszakára a kórházban.A tágító felhelyezése kicsit kellemetlen.Utána nem lehet járkálnod, feküdnöd kell 3-4 órán keresztül.Lehetnek menstruációs görcseid.Nekem azt javasolták,hogy ilyenkor feküdjek oldalra és húzzam fel a lábaim.A műtéttől ne félj,hogy rosszul sikerül,bíznod kell az orvosokban.Engem felvilágosítottak,hogy milyen következményei lehetnek,de nem szabad ezekre gondolni.Az orvosnak az a dolga,hogy ezt elmondja és hogy a műtétet a lehető legjobban végezze el.

Várakozási időt átlagban 3 hónapot javasolnak.Mi 4 mensit vártunk meg és utána rögtön teherbe estem.Pozitívan kell gondolkozni és nem szabad arra gondolni,hogy a következő babáddal is baj lehet!!!

Minden jót kívánok!És mielőbbi pozitív tesztet!!!

32 hetes

2009. jún. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az én esetem egy régebbi eset de leírom neked.14 hetes ikres voltam amikor mondta az orvos h nincs szívhang.Másnap reggel éhgyomorra kellett mennem (nem tudom mért)és fölhelyeztek egy lamináriát(tágítót),ami nem hatott majd reggel tágító infúziót kaptam ez sem hatott és csak utánna műtöttek meg.A laminária fölhelyezés egy kicsit kellemetlen,de nem fáj.Sajnos a műtét után nemsokra újra kaparniuk kellett amit a mai napig nemtudok h miért.Megkérdeztem de azt modta rá a doki hogy nincs semmi gond.3 év után jött össze a baba és most 19 hetes km. vagyok.REmélem minden rendben lesz mostmár velünk.Azóta megtudtam az orvosról hogy egy barbár állat.Úgyhogy sűrgősen ott is hagytam.Kívánok neked nagyon nagy lelki erőt és kitartást na persze meg mihamarbb babát.

2009. jún. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Először is sajnálom. Nekem decemberben volt. Korházból valszeg már másnap hazaengednek. Nekem nem volt tágítóm (külföldön), de úgy olvastam itt, hogy magyarországon sem mindenhol raknak fel. Utána kb. egy rendes menzi idejéig vérzel, de erősebben. Szexelni az első pár hétben hüvelyi úton nem szabad, de erre kérdezz rá az orvosnál, mert mindenki mást mond. Arra is minden orvos mást mond, hogy mikor lehet újra próbálkozni. Nekem adott hormonkezelést, amitől 26 napra megjött, utána 3 hónapig fogamzásgátlót kaptam, hogy rendbetegye, utána el kellett kezdjek szedni folsavat, utána lehetett próbálkozni.


Egy lassan nyolc hetes parázós kismama

2009. jún. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Én a barátnőm történetét tudom csak leirni, de remélem erőt ad neked!

10 hetesen volt missed ab-ja, mert nem is kezdett verni a baba szive. Előző este befeküdt, másnap már haza is mehetett, azt mondta nem fájt, csak kellemetlen volt.

A mai napig nem tudja mi volt a baj.

Viszont rá 3 hónapra újra terhes lett és egészséges kisfia született, most pedig várja a második babáját, aki szintén kisfiú lesz.

Kitartást és további jó egészséget kivánok!

Remélem hamarosan összejön megint.

2009. jún. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!