Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Honnan tudhatom meg, hogy...

Honnan tudhatom meg, hogy tényleg terhes voltam és elment a baba, vagy a teszt tévedett?

Figyelt kérdés

A múlt héten 2 teszt is + lett, tegnap óta viszont "megjött", ill. vérzek, az orvos hazaküldött vizsgálat nélkül (érthető), tehát nem

állapította meg a terhességet.

Kiderülhet vagy ez már örök kérdőjel marad?



2012. ápr. 12. 09:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Elég gyökér volt a doki,azért mert vérzel meg kellett volna vizsgálnia.Nem tudsz elmenni másikhoz?
2012. ápr. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is menyj el egy másik dokihoz.
2012. ápr. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hány napot késett? Nekem egy hónapja volt missed ab-om mert nem fejlődött a baba illetve üres maradt a petezsák, tavaly szeptemberben pedig így mint neked pozitív tesztek majd megjött. Kérdeztem kérhetnék-e hormonvizsgálatot de azt mondták felesleges mert azt egy évig nézni kéne folyamatosan hogy valami eredménye legyen. Azt mondta a doki ha pozitív lett majd megjött az valamilyen szinten jót jelent mert működik a kémia valami miatt nem ágyazódott be a sejt mert mondjuk beteg lett volna a magzat ezért megjött. A mai tesztek nagyon érzékenyek ezért kimutatják már rögtön amikor még nem is biztos, hoyg lesz belőle valami, életünk során több ilyen terhességünk is van csak mivel nem tesztelünk állandóan sima menszesznek tűnik.
2012. ápr. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!