Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan kismama aki már...

Van itt olyan kismama aki már szinte retteg a nőgyógyásznál a hüvelyi ultrahangtól annyira fájdalmas?

Figyelt kérdés

Én már rosszul vagyok előre, a vizsgálat előtt két nappal kezdődik általában, ha eszembe jut, kiver a víz. Nekem a terhesség eleje óta borzalmas fájdalommal jár a hüvelyi ultrahang. Olvastam hogy a hüvely fal érzékenyebb terhesség alatt, na de ennyire.. És semmi betegségem nincs, oké hogy általában mindenkinek kellemetlen érzés ,de nálam ez elég erős fájdalom. A szexet sem bírom, az is fáj, pedig azért kicsit másabb... Persze mivel muszáj, elmegyek a kötelező vizsgálatokra.

Kérem olyanok irjanak véleményt tanácsot, akik tudják mit élek át. Bele se merek gondolni mi lesz a szülésnél, ha most ez van..


2012. ápr. 12. 12:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem hagytam a hüvelyit, hasin is látszott minden a legeslegelejétől, ráadásul a férjem ott orvos, ahol ezeket csinálták nekem, és ő sem engedte, több okból sem, de ez az egyik. (A magánorvos eleve nem is próbálta hüvelyivel.) Próbáld megbeszélni, hogy először hasi fejjel nézzen meg.


36 hetes kismama

2012. ápr. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Minden vizsgálatkor(12.,18. heti,stb) van hasi és hüvelyi is, sztk - ba járok. Talán fogadott dokival meg tudnám beszélni , hogy hüvelyit ne csináljon ? 19 hetes vagyok
2012. ápr. 12. 12:10
 3/18 anonim ***** válasza:
Nekem csak a 12. hétig volt hüvelyi uh. Utána egyszer sem. Fogadott dokim volt.
2012. ápr. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
A 12. hét után kézzel vizsgált az orvos?
2012. ápr. 12. 12:14
 5/18 anonim ***** válasza:
75%

Jaj, szívemből beszélsz.

Gyűlölöm, utálom és a vizsgálat napján már reszketek. :SSS

Dokim megkérdezte, hogy sexelünk akkor. Mondtam, hogy azért más, ha el vagyok lazulva és előjáték van, mint hogy szárazon, egy asztal tetején......

Ő megkérdezte tőlem, hogy fogok szülni, ha az UH fejtől kivagyok.

Na de kérdem én, olyannak ne legyen gyereke, aki írtózik a hülye belső vizsgálatoktól????? :SSS


Szóval megértelek.

Nem tudom, hogy lehet legyűrni, sajnos.... :((((

2012. ápr. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Ja és ő ráadásul magándoki volt... és azt mondta 12.hétig hüvelyit fog használni :SSS


Most keresek másik dokit, bár velem van a baj, tudom, de hátha találok egy fokkal normálisabbat...


6h km

2012. ápr. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok, nekem sincs fogadott orvosom, csak egy magánorvos, aki figyeli a babát. Mi egyszerűen megmondtuk az állami rendelésen, hogy nem kell hüvelyi, azt mondták, hogy jó, akkor próbáljuk hasival. De más is mondott ilyet, nekik is megnézték hasival, és ha látszott, akkor nem kellett már hüvelyi.


De a 12. hét után én úgy tudtam, hogy abszolút nincs is.

2012. ápr. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

12,16os vagyok

Nekem így megmondta, hogy 12,ig végig hüvelyi.

Gondolom egy korszerű géppel korábban is lehet látni mindent...

2012. ápr. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
75%

12. hét után miért csinál hüvelyit? Ezt nem értem. Addig igen azt csinálnak, de utána nem. Kézzel igen, fognak vizsgálni jópárszor, hisz igy nézik a méhszájat.

Nem tudom miért fáj neked ennyire, engem rengetegszer néztek igy, de sosem fájt. Használ a doki sikositót?? Az enyém szok.

1. terhességed mint látom, talán ezért van ez az izgalom, félelem benned. Sajnos ez ezzel jár, muszáj lesz hozzászoknod, mert bizony a szülés azért ettől durvább és bizony azt is ki kell birni.

De ha a szex is fáj, akkor nem lehet, hogy valami gond van ott?

2012. ápr. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
A doki azt mondja nincs semmi gond belül, én sem értem miért fáj ennyire
2012. ápr. 12. 12:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!