Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol helyezkedik el a baba a...

Hol helyezkedik el a baba a pocakban pontosan?

Figyelt kérdés
Csak azért, mert nem szeretném megnyomni még véletlenül se azt a részt. (övvel, vagy esetleg mappát odateszem, amikor üle olvasok...) (6 hetes)
2009. jún. 18. 17:12
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Annyival nem sérted meg ne aggódj!
2009. jún. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
11%

6 hetes embrió 2-3 mm-es nem tudod megnyomni.

(Viszont ajánlom, hogy olvass könyveket a fejlődéséről, úgy látom nem ártana.

2009. jún. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
persze, hogy nem ártana, első gyerek, és olvasnám éjjel nappal a könyveket, és a netet, ha nem kellene a jövő heti államvizsgámra készülnöm ezerrel, és még dolgozok is mellette. (illetve most tudtam meg 5 napja, hogy babát várok)
2009. jún. 18. 17:20
 4/22 anonim ***** válasza:
11%
Már bocs, de akkor is elég tudatlan vagy.
2009. jún. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Miért is?
2009. jún. 18. 17:24
 6/22 anonim ***** válasza:
76%

NYugi nem nyomod meg.még nagyon picike,és rendesen ki van párnázva odabenn.késöbb sem fogod megnyomni ha mondjuk hasra fekszel,vagy ha kicsit benyomodik a pocid valamiért.30 hetes vagyok és mostanában arra lettem figyelmes hogy hason fekve alszom.ha már érzed majd mocorogni ugy is reklamál hogy nem jó neki.de az még odébb van.

Boldog és nyugodt pocakosodást,és sikeres államvizsgát kívánok.

2009. jún. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Neked lehet van jó sok időd, hogy itt ülj, és olvasgass, vagy esetleg szakmádból adódik ez a sok ész. Nekem a szakmám egy picit nagyobb gyerekekkel való foglalkozásban ad jártasságot, és úgy gondolom, és mások is úgy véleményezik, hogy abban nagyon jó és lelkiismeretes vagyok. Nem érzem magamat tudatlannak, és hülyének sem, mert első gyermek mellett ilyet kérdezek. Szerintem arra van ez a fórum, hogy ha valamiben bizonytalanok vagyunk, akkor nyugodtan merjünk kérdezni, és nem vágnak vissza ilyen modoralanul, mint Te.

Igen, utánanézhettem volna neten máshol is, vagy könyvekben, de ilyen időhiány mellett, ez tűnt a legjobb megoldásnak.

2009. jún. 18. 17:29
 8/22 anonim ***** válasza:

Még messze van h megnyomd:)

Majd mikor már érzed mocorogni,akkor kell jobban figyelni.De akkor se tudod megnyomni,hisz nagyon védve van.

Ha meg vmi nem tetszik neki,ne aggódj ő majd jelez.

Ha van időd,tényleg olvasgass egy kicsit:)

Egy kalappal a vizsgádhoz!

2009. jún. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
29%
Azért meg is lehetne köszönni a választ, nem visszavágni mert van közte segítő is.
2009. jún. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Elnézést, valóban. Köszönöm a válaszokat, és sajnálom, ha valkit megsértettem, nem állt szándékomban, csak egy kicsit nekem is rosszul esett a hirtelen lehúzás. Itt még nem tapasztaltaltam eddig ilyet.
2009. jún. 18. 20:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!