Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol helyezkedik el a baba a...

Hol helyezkedik el a baba a pocakban pontosan?

Figyelt kérdés
Csak azért, mert nem szeretném megnyomni még véletlenül se azt a részt. (övvel, vagy esetleg mappát odateszem, amikor üle olvasok...) (6 hetes)
2009. jún. 18. 17:12
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Sajnálom, ha valakit megbántottam, tényleg nem ez volt a cél. Csupán kérdeztem valamit, mert kíváncsi voltam rá. A vizsgára való tanulást nem is írtam, csak amikor valaki azt mondta, hogy miért nem tudakolom meg máshonnan, és miért nem olvasok utána. Egyébként meg már nincs fent annak az illetőnek egyik válasza sem, aki piszkálódott. Törölte magát, vagy törölték. Nem tudom.
2009. jún. 18. 23:29
 12/22 A kérdező kommentje:
ja, mégis fent van a válasz, csak az előbb nem jelent meg nekem
2009. jún. 18. 23:30
 13/22 anonim ***** válasza:
73%
Miért kell a másikat lehurrogni ha feltesz egy kérdést???Inkább ne válaszolj rá,ha csak cseszegetni tudod a Kérdezőt.senki sem ugy jön ki az Édesanyja hasábol h mindent tudjon,ezért tesz fel itt kérdéseket.én is első babámat várom és nem egy hasonló kérdést feltettem az elején,mert nem tudtam.és szerintem nem felvágoskodni akar azzal a Kedves Kérdező h államvizsgára készül,hanem azért irta mert nincs annyi ideje most a terhességről olvasni,és itt hamar kap választ a kérdésére-hozzáteszem az egyik könyvben sincs benne h meg tudjuk e nyomni a babát vagy sem-szerintem csak te vagy egy kissé féltékeny hogy a Kérdezőnek van lehetősége tanulni.
2009. jún. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Persze még nem tudod megnyomni a picurkát.Különben én is filóztam ezen,mivel sokat ültem a munkámból adódóan a számítógép előtt.Ne aggódj minden ok lesz.A rosszindulatú válaszolókkal pedig ne foglalkozz.Nem éri meg idegesíteni magad.Nem tesz jót a babának.Elég nagy stressz van rajtad a tanulás és a vizsga miatt.Ezt különben tudhatná az a kedves válaszoló is aki annyira okos.Gondolom ezek szerint Ő is volt kismama.Az élet sajnos ilyen..Nem vagyunk egyformák és mindig azoknak a véleménye a legfontosabb akik közel állnak hozzánk,vagy azoké akik őszintén pozitívan közelednek.Személy szerint mindenhez inkább kitartást kívánok neked és problémamentes babavárást!
2009. jún. 19. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a bíztató szavakat, és a válaszokat. Egy kicsit rosszul érintettek a piszkálódások, még el is pityeredtem magamat, hogy miért csinálják ezt egy ilyen fórumon. A férjem is azt mondta, hogy ne idegeskedjek emiatt, nem ér meg ennyit az egész. inkább ne is fórumozzak.
2009. jún. 19. 08:39
 16/22 A kérdező kommentje:
Sajnos minden igyekezetünk ellenére elvesztettük a babánkat :( A múlt héten műtéti befejezés volt. Lehet sok volt a gond, és feszültség mostanában. Nagyon fáj mindkettőnkek. ;(
2009. júl. 20. 10:29
 17/22 anonim ***** válasza:
38%

ÉN VOLTAM A NAGY BETÜS MULTKOR.

TALÁN ÉPP ERRÖL BESZÉLTEM........

2009. júl. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
90%

komolyan hogy mindig csak cseszegetni tudják a másikat.akkor ne is válaszolnának.



Nagyon sajnálom hogy elvesztettétek a babát.

2009. júl. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

18:30-as Légyszíves tedd a mappádat Te a fejedre és gondolkozzál már egy kicsit.Nem szégyenled magad,hogy ilyen rosszindulatú,gúnyos és tapintatlan vagy?Szégyen amit csinálsz.-...Egyáltalán nő vagy??Érzéseid vannak????

Nagyon sajnálom,hogy a kérdező elvesztette a babát.:-(

Ő meg erről beszélt!Netán volt miért aggódnia nem??

Gratulálok a hozzáállásodhoz!!!!

2009. júl. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Én is írtam neked a kérdésedre.Most olvasom csak h mi történt...Nagyon sajnálom!!! De probáljátok meg "összeszedni" magatokat,hidd el jönni fog az a kisangyal mikor itt az ideje:))

Minden jót neked!



A NAGYBETŰS tapintatlan bunkónak pedig nagybetűkkel írom h el tudja olvasni- bár felfogni biztos nem tudja mert mint olvashattuk a hsz-eket agya nincs,szóval: HÚZZÁL EL A FORUMRÓL,MERT ILYEN ÉRZÉKETLEN EMBEREKRE NINCS SZÜKSÉGÜK A GYERMEKÜKÉRT AGGÓDÓ KISMAMÁKNAK,ANYUKÁKNAK!!

2009. júl. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!