Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22 hetes vagyok. Az arcomon...

22 hetes vagyok. Az arcomon foltok jelentek meg. Mint a májfolt. Az első terhességemnél a 20 héten már volt, és erősödött. Nem nagyon múlt el, évekig látszódott. Mit lehet ezzel tenni? Van rá ellenszer?

Figyelt kérdés

Illetve annyit szeretnék még kérdezni, hogy a terhességi csíkokra szoktak valamiféle vajat ajánlani, de nem tudom pontosan melyik az a vaj. Drága szerekre nem költök, mert úgyis alkat kérdése mi jön ki, de ápolni szeretném.

Shea vaj?

Az arcom pedig ragyás is egyben és hámlik is. Erre ötlet?Ti mit csináltok?


Köszönöm!


2009. jún. 18. 17:18
 1/2 anonim ***** válasza:

hát engem is érdekelne h a csikokra ki mit használ,mert most vettem észre h nekem is van jopár a hasam alján-bárcsak ne álltam volna oda a tükör elé reggel :D

a májfoltokra nem tudok sajnos Neked mit tanácsolni mert nekem szerencsére nincs.

30 hetes

2009. jún. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia! Ezek úgynevezett terhességi foltok, amik terhesség után elhalványulnak, de nem múlnak el soha. Nagyon vigyázni kell, különösen most nyáron, csak magas fényvédelmü krémmel tartózkodj kint (LSF 15!!!!). Mindennap ezzel kend az arcod, hogy ne jöjjenek elö több foltok. A nappali krém védi a bört a kiszáradástól is (gondolom ezért hámlik).

A hasamra én Frei Öl-t használtam! Tudom, hogy genetika kérdése az egész, van aki hajlamos rá. A kenegetés akkor is segít, s még többet a folyadékbevitel. Tehát, legalább 3 liter víz naponta!!!!

2009. jún. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!