Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22 hetesen nem érzem minden...

22 hetesen nem érzem minden mozogni a babámat. Múlt héten uh-n minden rendben volt. Első terhesség. Nálatok is igy volt?

Figyelt kérdés
2009. dec. 19. 11:32
 1/4 edus83 ***** válasza:
EZ TERMÉSZETES ,VANNAK AKTÍVABB NAPJAIK A BABÁKNAK,AZTÁN LUSTIBBAK!!!NE AGGÓDJ HA NAGYON PICIT IS ÉRZED MINDEN RENDBEN VAN:))!!!IDŐ VÁLTOZÁS VAGY LELKI OKOK IS KI HATNAK :))
2009. dec. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Minden terhesség más,például én a második babámmal voltam ilyen helyzetben nem igazán éreztem a mozgását,amikor meg dokihoz mentem minden rendben volt és pedig 3980grammal és 57 cm-vel született érthetetlen volt számomra ekkora baba és nem érzel igazán semmit,annyit tudok tanácsolni,hogy feküdj hanyatt és jobbra-balra mozgasd egy kicsit meg a pocit akkor nálam reagált egy picit,hogy minden rendben csak hagyjál békén jelet adott,épp mocorgott egy csöppet. Ne izgulj rendben lesz minden.
2009. dec. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, valóban vannak olyan napok, amikor nem aktívak annyira. Én ilyenkor mindig maceráltam kicsit, hogy mozogjon, így megnyugodtam. Feküdj hanyat, kicsit símogasd a pocid, vagy rázd meg, mint ahogy az ultrahangon szokták. Szerintem akkor reagálni fog. Ennyi "ébresztő" a mami megnyugtatásáért belefér:-))

Minden jót!

(32. hetes mami)

2009. dec. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszaitokat! Szép napot és boldog babavárást!
2009. dec. 19. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!