Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is ilyen sokat mozog a...

Másnak is ilyen sokat mozog a Pocaklakója?

Figyelt kérdés

Nem mintha baj lenne,mert nem azért kérdezem.örülök neki h mocorog odabenn.30 hetes vagyok és most már ki kellett volna alakulnia az alvás ébrenlét idejének,de Ő egész nap fenn van szinte és csak mocorog.éjszaka is ahányszor felébredek Ő is fenn van.

Nektek is ennyit mozog?


2009. jún. 18. 17:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Jajj de jó hogy megkérdezted, pont fel akartam tenni a kérdést. Én még csak 21 hetes vagyok, de nagyon dörömböl. Egyre intenzívebben. Főleg amikor pihenek fekszem, és nem tudom ez a mennyiség ezzel az erővel normális-e.

Sőőt szerintem a gyerek függőleges valahogy mert odalent rugdal, + a hólyagomat. Sokszor olyan érzés mintha ki akarna bújni a hüvelyemből, remélem a méhszájat nem rúghatja szét. Neked volt ilyen?

Neked mióta kezdődött erősebben a rugi? Anyám azt mondta hogy biztos hiperaktív lesz a gyerek, remélem hogy butaságokat beszél.......

2009. jún. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem is sokat mocorog. Mikor picit megpihenek szinte azonnal bulizik a Drága! :)

De van egy-egy nap, mikor ( talán az időjárás hatására egész nap lustizik)! :)

2009. jún. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hát először 19 hetesen éreztem rúgni,és úgy a 22 hét körül kezdett igen erős lenni,de aztán a rúgások box-ok elmaradtak és helyette inkább kinyomja magát,de azt rendesen.hogy most pontosan hogy fekszik azt nem tudom,mert 22 hetesen harántfekvésü volt,de azota valoszinű hogy elfordult.legalább is reménykedem.
2009. jún. 18. 17:34
 4/6 A kérdező kommentje:
Kedves második válaszoló.nekem még akkor is megállás nélkül mocorog mikor valamit csinálok,sétálok,takaritok.zenét már nem is kapcsolok mert akkor rettenetesen beindul és hát szokott is fájni mikor ugy mozdul.
2009. jún. 18. 17:36
 5/6 anonim ***** válasza:

2. vagyok. Én még mostanában kezdtem el érezni(23 hetes vagyok), hogy akkor is mozog, mikor csinálok valamit. Eddig nem volt hajlandó akkor sem megmozdulni, mikor a párom a hasamra tette a kezét, most már gond nélkül rúg olyankor is! :) Sőt tegnap este fülön is rúgta :D Egyébként mikor kinyomja magát nekem is picit szokott fájni. Amúgy úgy tudom, hogy akkor fáj a mozgása, ha kevés a magzatvíz. Bár nem hiszem, hogy Nálad gond lenne, szerintem csak érzékenyebb vagy!


Boldog babavárást! :)

2009. jún. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nálam eddig elég szégyenlős volt mert csak nekem mocorgott.néha sikerült csak az apjának elkapni a mocorgását,de most már mindig megmutatja magát neki.még játszani is szoktak.ezt még nem hallottam h akkor fájna jobban ha kevesebb a mviz.de remélem tényleg nincs köze hozzá.csak egyszerüen már kevés a helye és néha csinál egy olyan mozdulatot ami fájdalmasabb.nemsokára Te is megtudod.
2009. jún. 18. 23:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!