Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek kis terhesen (6-12...

Akinek kis terhesen (6-12 hét) elhalt a magzata tudja, hogy miért történt? Talán beteg volt a baba? Megmagyarázták az orvosok?

Figyelt kérdés
2009. jún. 18. 18:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet, h kilökődött. Egy csomó oka lehet, pl. rossz vércsoport.
2009. jún. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

szia, ilyenkor még nagyon sok mindentől függ,h megmarad-e, nekem 8 hetesen ment el. nem volt különösebb oka, ill, nem tudni, hogy beteg volt-e, de valószínű, hogy valami nem stimmel, hiszen, ha minden rendben van,akkor megmarad. Az orvosom azt mondta, hogy egy nő életében a terhességek több,mint 50%-a vetéléssel végződik, csak olyankor még nem tudsz róla, hogy terhes vagy. nagyon sok mindennek kell stimmelnie. ne keseredj el nagyon, gondolj arra, hogy legközelebb több sikerrel jártok. Én most a 27. héten járok :-)

sok sikert...

2009. jún. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Én például megemeltem magam,de a doki azt mondta ő ebben nem hisz,valószínű nem ágyazódott be rendesen.
2009. jún. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 7 hetesen halt el,de 9 hetesen vették észre uh.-n!

Magyarázat nincs!A természet szelektál,ezt mondják!Nekem volt szövettan,de abból sem derült ki semmi,de ez a jobbik eset!Én is szerettem volna tudni,hogy miért épp én,miért épp így stb.,de ez már örök rejtély marad!

Talán beteg is lehetett,hiszen ha elhal akkor nem életképes,gondolom én??!!Az orvosok is azzal vígasztaltak,hogy inkább most mint 20 hetesen,vagy esetleg úgy szülessen meg a baba!

Bízni kell,hogy a következővel minden rendben lesz!!!!

És talán a villám sem csak be 2x ugyanoda.....

De az is előfordul,hogy az anya beteg,vagy a hormonoszintek nem jók,amik ugye árthatnak is!

És ami siralmas,hogy az első ilyen eset után semmi vizsgálatot nem csinálnak!!Kivéve ha az ember erőszakos....

2009. jún. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 11 hetes terhességem halt el. Azt mondta az orvos valószínűleg valami fertőzés miatt. Egyébként elkaptam egy csúnya felfázást.
2009. jún. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem 10 hetesen halt el, vagyis 8 hetesen, csak 2 hét múlva vették észre. Utána derült ki, hogy alulműködik a pajzsmirigyem, és ez okozta a vetélést. Azóta már gyógyszert szedek rá, és várom az újabb babát...
2009. jún. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

6 hetesen volt egy spontán vetélésem. Bedurrant pajzsmirigyem ... alulműködés. Csak a második terhességnél jöttek rá, hogy gond van, de ez a baba nem ment el, most töltjük a 18. hetet.

2009. jún. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszi!
2009. jún. 19. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!