Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szeretsz terhesnek lenni?

Szeretsz terhesnek lenni?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdem, mert én nagyon szerettem. Igaz már megszületett a fiam, hét hónapos, de nagyon hiányzik a terhesség.
2009. jún. 18. 23:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Húó az elején nagyon rosszul voltam, gondolkoztam is, hogy miért nevezik ezt áldott állapotnak :-). Most, hogy az erőm a régi, hát nagyon klassz, bár még csak a 18. hétben járok. Van csini pocim és írtó büszke vagyok rá, nem rejtegetem magam bő ruhák alá. Alig várom, hogy megmozdúljon :-) Boldog babázást!

2009. jún. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:) És nagyon irigyellek a pocakért:)
2009. jún. 18. 23:54
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Bar en meg az elejen jarok, 12. het, de eddig nagyon jo, a hasam fura ahogy no, de majd megszokom, semmi kellemetlen tunetem nincs ugyhogy igen, elmondhatom, szeretek terhesnek lenni. :))))
2009. jún. 19. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Szia!A kisfiam most 14hónapos én imádtam mikor terhes voltam.Most várjuk a kistestvért 20.hétben vagyok,hát ez már nem olyan csodás mint az első,nem mondom,hogy rossz,de nem érzem olyan jól magam.
2009. jún. 19. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
jaj én nagyon nem. Nem volt különösebb gondom, csak a nagykönyvben megírt rosszullétek az elején, de alig vártam hogy vége legyen.
2009. jún. 19. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Életem legboldogabb időszaka! Tavaly volt egy elhalt terhességem, talán azért élem meg másként ezt az egészet. Nekem minden nap egy csoda a Kislányommal, aki már 31 hetes és néha elég fájdalmasakat rúg! :-)

Az ismerőseim is azt mondják, hogy teljesen kivirultam, megváltozott az arcom. De érzem is! Baromi büszke vagyok a pocimra, Apára és főleg a bennem növekvő Drágaságunkra!!!

2009. jún. 19. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Én imádok.Nekem is ez életem legszebb korszaka.Nagyon vágytam már erre a csöppségre, és örültünk hogy összejött.Sok problémám volt a terhességem elejétől:vérzés, görcs stb.De imádtam ahogy nő a pocakom, és amikor elkezdett mocorogni, hát az valami mennyei érzés volt.Imádok ultrahangra járni, és látni mit is csinál a pocimban.Szeretek hozzá beszélni.

Igaz mostmár fáj mindenem, a lábam vizesedik, hatalmasra nőtt a pocim amitől sokminden nehezn megy, de imádom, és hiányozni fog ha megszülök.Ugyanakkor már olyan kíváncsi vagyok a kislányomra, hogy azt el sem lehet mondani.Szeretném már a karjaimban tartani:-))


38+5 hetes kismami

2009. jún. 19. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon! Főleg, amikor mocorog a Picike, egyszerűen boldogsággal tölt el a tudat, hogy Ő mindig velem van. Sajnos már most vizesedik a lábam és időnként fáj a hátam, de mindez eltörpül az örömök mellett! Most már a pocakom is szépen gömbölyödik, és nagyon boldog vagyok tőle!

24 hetes kismami

2009. jún. 19. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Az elso terhessegemnel altalaban szerettem. Idonkent az zavart, hogy nem voltam olyan furge, hajlekony es legies mozgasu, mint nem-terhesen.

Az utolso hetekben pedig az zavart, hogy iszonyatosan begyulladt egy fogam, amit a doki szules elott mar nem volt hajlando kihuzni, nagyon fajt, raadasul kijott az aranyerem, ami meg jobban fajt, mint a fogam. Arra is azt mondtak, hogy szules utan elmulik.

Szoval az utolso ket hetben en ezek miatt mar nagyon nem szerettem allapotosnak lenni.

Sajnalom, hogy ez igy alakult es hogy bearnyekolta az utolso ket hetunket, amit egy testben toltottunk.

Most varom a masodik babat. Ez a terhesseg nagyon mas. Rengeteg dolog van az elso gyerek korul, nincs lehetosegem vigyazni magamra. Nem tudom kielvezni a terhesseget, raadasul sokat aggodok, hogy megeroltetem magam.

Ugyhogy nekem az a velemenyem, hogy az elso terhessegnel lehet kielvezni a varazst, a mamoros allapotot, boldogsagot, a tobbediknel csak akkor, ha nagyobbak mar a meglevo gyerekek. Egyebkent a gyerekneveles, hazimunka, apro-csepro ugyek nem engednek eleg idot, figyelmet a pocakosodasnak.

2009. jún. 19. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2009. jún. 19. 08:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!