Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szeretsz terhesnek lenni?

Szeretsz terhesnek lenni?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdem, mert én nagyon szerettem. Igaz már megszületett a fiam, hét hónapos, de nagyon hiányzik a terhesség.
2009. jún. 18. 23:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

én nagyon szeretném, de már volt egy elhalt terhességem, most is veszélyeztetett vagyok, és nagyon megvisel, hogy ezt is elveszthetem. Szinte sírok, mikor meglátom a WC papíron, hogy barnás folyásom van. Az egész teljesen kiborít. Az első 12 hét után biztosan jobb lesz. Már ha megmarad.


8 hetes km

2009. jún. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is imádtam Vele tölteni azt a mindössze 10 hetet, mert utána elhalt szegénykém... De remélem a következő már rendben fog menni, és azt is imádni fogom! :)
2009. jún. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Imádom! Számomra a legcsodálatosabb érzés a világon, tényleg egy semmi máshoz nem fogható, varázslatos időszak! Már most félek, hogy elmúlik...persze akkor majd a bébike jelenléte kárpótol! 23 hetes kismama
2009. jún. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Én most vagyok 29 hetes, és hát elég vegyesek az érzéseim.Persze nem a babára vonatkozik, mert hát Őt Imádom, már most a mindenem!

Csak mivel volt már két sikertelen terhességem, az egyik majdnem félidősen, és hát iszonyatosan megviseltek, utána pedig egy év volt mire ismét terhes lettem, és hát a poklot jártam meg.Ezért hát kicsit inkább szeretnék már túl lenni rajta, és a karomba fogni a fiamat, már annyira várja az egész család.

De amúgy alapjában a legjobb érzés a világon mikor mocorog a pocimban, hát az valami mennyei.Mindig olyan szeretet fog el mikor rá gondolok, nagyon szeretem.

De biztos vagyok benne hogy majd ha megszületik hiányozni fog egy kicsit a terhsség, és a rossz dolgok is megszépülnek(14 hétig hánytam, vérnyomásproblémák, kinyílt méhszáj).

Kicsit "irigylem" azokat a kismamákat akik végig csak áradoznak, mert hát lássuk be, sok feszültség is van ezalatt a kilenc hónap alatt.

Mindenkinek szép babavárást, és mégszebb babucit.

2009. jún. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Alapból én is imádok várandós lenni.DE,ez a rengeteg aggódalom teljessen kikészít.Nem mentek simán a dolgok az elején se és most a 18.hét körűl sem.Irigylem azokat az anyákat akik önfeledten tudják élvezni ezt az időszakot.Ultrahang után kicsit megnyukszom 1-2 hétre de utánna megint rámtör a félelem.Szeretném ha már a karjaimba lenne és mindíg tudnám hogy jól van.

2009. jún. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Én körülbelül félidőig nagyon aggódtam, mindentől kétségbeesetem, de nem is volt problémamentes a terhességem eleje. Azóta viszont nagyon boldog vagyok, igaz, mára vagyok kiírva, de én még el sem tudom képzelni, hogy ne a pocakomban legyen a Babám!

Igaz, nagyon szeretném már látni, de annyira jól érzem így most magam, hogy szinte bosszant, amikor vki meglát, és el kezd sipítozni, hogy "jaj,te szegény,még nem szültél meg?"

Szerintem ez egy elmondhatatlan érzés!

Sok boldogságot kívánok Mindenkinek!

2009. jún. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!