Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13 hetesen nem érzem magam...

13 hetesen nem érzem magam terhesnek. Hasonló tapasztalat?

Figyelt kérdés
Előző terhességemnél végig szúrt, húzódott, feszített, most meg egy hete semmi. Baj lehet a babával???
2011. aug. 20. 14:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 21hetes vagyok és ha nem rugdalózna a babám, észre sem venném, hogy az áldott állapot terhesség, mert nem fáj semmim, nem vagyok rosszul, aktív vagyok, és ez elejétől így van. Nyugi, nincs gond:-)

2011. aug. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólóhoz, 21 hetes vagyok, és semmi, de semmi panaszom!!

Még a magzatmozgást sem érzem annyira, mint a korábbi terhességeknél (ő a harmadik), még jó, hogy van pár uh képem, és kb. már rajtam is látszik, különben tényleg nem hinném el.

Szóval nyugi, jól van ez így!!! Gratulálok, és sok boldogságot! :-)

2011. aug. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kedvességeteket és boldog babavárást nektek is!!!

(Eddig el sem tudtam képzelni, hogy lehet, hogy valaki több hónapig nem veszi észre, hogy terhes, hát most már képben vagyok.)

2011. aug. 20. 22:12
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Épp most tettem fel egy hasonló kérdést,mert 11hét 4 napos vok.ELső baba.Eleinte volt szurka érzés a méhszallag hogy nyúlt,de 9.héttől mint akit elvágtak...bár előtte se volt semmi szédelgés vagy ilyen tünet csak a sok pisi szomjuság és a fáradékyonság,de ennyi.kedden megyünk 3hét pihenő után ujra dokihoz 12.heti down szűrésesre...de érzem,hogy minden ok,elvileg az anyák érzik ha van vmi baj velük...na de nyugi egyikünkel se lesz baj :D boldog babavárást
2011. aug. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs semmi baja a babának!

Nekem szúr, húzódik a hasam, de van hogy napokig semmi!

A többi tünetem nekem is megszünt mostanság, bár nem is bánom!

Szerintem örülj, hogy nem érzed magad terhesnek! Nekem is sokszor van ilyen, főleg hogy rajtam van némi felesleg, így kb. semmi sem látszik még, a régi ruháimat hordom, nem eszem többet, sőt, fele annyit eszek mint a terhességem előtt!


13hkm

2011. aug. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ó igen, elég butaság, hogy az ember egyszer azért aggódik, mert fájdogál, aztán meg azért, mert nem :) Sajnos én nem nagyon tudom az eszemmel letiltani az érzéseimet...

Köszönöm mindenkinek és boldog további hónapokat a pocaklakókkal!

2011. aug. 21. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!