Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hová tűnt a pocakom?

Hová tűnt a pocakom?

Figyelt kérdés

14 hetes első babás kismama vagyok, eddig alig híztam, talán két kiló jött fel rám, így is alig 50 kiló vagyok. A 12. hétig alig nőtt a pocakom, de aztán hirtelen szinte egyik nappról a másikra kigömbölyödött, már a kollégáim is észrevették, hogy babát várok. Aztán egy-két napja megint jóval kisebb a hasam, újra fel tudom venni a nadrágjaimat, nem szorítanak annyira.

Mi történhetett? Aggódom nagyon.


2009. jún. 19. 09:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmi baj, ne aggódj. Én is így voltam ilyen idős terhesen. Ezek a beleid. Hol felfúvódnak, hol nem. A terhesség egyik velejárója a puffadás. Én is egyszer ilyen, egyszer olyan voltam. De ha nagyon aggódsz, nézesd meg, hogy minden rendben van-e, de biztos vagyok benne, hogy igen.
2009. jún. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szia!

ne aggódj. a terhesség elején gyakori a puffadás. e miatt tűnik nagyobbnak a pocak. aztán ha kevésbé vagy felpuffadva a poci is kisebb. én is hol beleférek a nadrágomba hol nem :-)

boldog babavárást!

13 hetes kismami

2009. jún. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, ki tudja hogy helyezkedik épp a babád, vagy mennyire teltek a beleid, lehet, hogy nem puffadsz már annyira. Nekem az 5. hónapban kezdett picit látszani, azt hittem sose lesz baba belőle, ehhez képest 3100-al született. :))
2009. jún. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ennyi idösen nem szokott igazan latszani a pocak,vizesedtel biztos az is meglatszik a hason,ennyi idösen en is mindig azt gondoltam a pocak nöl de nem.meg nagyon kicsi a mehed.nem latszodhat.az csak a puffadas vagy vizesedes.majd eszreveszed ha nöl a pocak.meg nehany het....
2009. jún. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, erre gondoltam én is, hogy esetleg jobban fel voltam puffadva. Volt már egy vetélésem tavaly és most olyan jó volt, hogy túl vagyok az első 12 héten és végre kismama formájú hasam volt. Aztán tegnap szinte alig látszott valami, teljesen úgy néztem ki, mint a terhesség előtt, csak a melleim nagyobbak és érzékenyek. Ultrahangra nem tudok menni, mert voltam 12 hetesen a saját orvosomnál és múlt héten a kombinált teszt miatt újra. Rendben volt minden, remélem ez nem változott azóta sem!
2009. jún. 19. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!