Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 56-os ruhákból mennyit vesztek?

56-os ruhákból mennyit vesztek?

Figyelt kérdés
Igazából azt sem tudom eldönteni, hogy miket vegyek. Napozó kellhet még? Augusztus elején szülök. (az igazsághoz hozzátartozik, hogy már sok kisruhát vettem, de meg akarok állni, ha felesleges :)
2009. jún. 19. 09:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az én fiam 3 hónapja született és akkor 3 db pamut rugit+bodyt vettem és 2 db olyat, amiben dokihoz vihettem, vagy vendégeket várhattunk benne.


2-3 hét alatt kinőtte. 4000 g mal és 57 cm rel született.

2009. jún. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 56-osból 3 rugi volt és 2-3 body.

Két hét alatt kinőtte a babám.

Inkább 62-eseket vásárolj szerintem.

Napozót rá tudod adni még szeptemberben is, ha hűvös van, aláadsz egy bodyt és ráhúzol egy zoknit legfeljebb.

2009. jún. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én a 3. babámat várom és tapasztalatból mondom hogy 56-ból nem kell sok.Én pl. nem is vettem most.Csak 62-től.Mondjuk nállunk mindig nagy babák születtek.:)Ha agu.elején szűlsz akkor tényleg kellhet napozó is.
2009. jún. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem az 56os ruhákat 2 hónapos korában nőtte ki a babám. 3200grammal 52 centivel született. Viszont tényleg ne vegyél sokat, ha kell még, utólag úgyis tudtok pótolni.
2009. jún. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

En mar hallottam olyat, hogy a babanak bevittek a korhazba a ruhat, es kicsi lett! Apanak haza kellett menni nagyobb ruhacskaert, mert akkora baba szuletett.

Ezt a meretet pillanatok alatt kinovik, talan 1-2 db-ot vegyel csak belole.

2009. jún. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
szia.mi 56 cm el születtünk,csak pár 56-os rugim és badym volt,de 2 hósan még hordta őket,ha mivel nagyon bukós volt,be kelett vásárolnom ha nem akartam naponta mosni,viszont a tesz-veszen vettem olcsó szép rugikatmég igy is kevesebbe került mint a villany a mosószer és az öblítő egybe.szóval nekem nem jött be a pár db rugi.
2009. jún. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én egy db 56-os ruhácskát sem vettem, mindkét gyerek nagy baba volt, így 62-esekkel indítottunk náluk is. Most a harmadikat várjuk, de 62-nél kisebbekre rá sem nézek az üzletekben.
2009. jún. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!