Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan álljak maskepp a...

Hogyan álljak maskepp a dolgokhoz?

Figyelt kérdés
Van egy gyerekunk,es ketszer pedig elveteltem 20 hetesen!!!es mostmar nagyon felek megegyszer belevagyni,de nagyon szeretnenk meg 1 babat.De az allando remeges h.mikor terneik meg a baj,nem megy ki a fejembol,es sajnos nemtudok pozitivan hozza allni a dolgokhoz.
2012. ápr. 14. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Nehéz pozitívan hozzáállni. Én 22 hetesen vesztettem el:( Nem tudom hogy fogom viselni a következő terhességem, csak augusztusba próbálkozhatunk:( Ilyenkor nehéz mit mondani. Megkérdezhetem mi történt mind kettővel?
2012. ápr. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
elsonel beindult hasam fajni,mikorra a dokihoz ertunk 1ujnyira nyitva voltames a burok a huvelybe bojtosult,nemvolt visszaut!2-iknal utaztunk repulovel,es szint ugy ugyan ez tortent,csak itt nem fajt a hasam,hanem folyt valmi viz,es igy mentem dokihoz h.felvagyok fazva,es akkor mondta h.bajvan,szerinte a repulotol a legnyomas miatt,es mat ittt sem volt visszza ut,sajnos!es nalatok mi tortnt ha szabad tudni?
2012. ápr. 15. 10:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom, bár tudom ez nem elég:((((Így ismeretlenül mégis ezt tudom csak mondani! Nálam vérzés lépett fel, azonnal mentő, de már kinyíltam 2 újnyira, szivárgott a magzatvíz, indult kifelé a kicsi:( Szövettanból derült ki, hogy gyulladás és fertőzés okozta a kinyílást:(
2012. ápr. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia.

Pszihológus erre azt mondaná,hogy (bár kiemelem a kettő nem ugyan az,de a lényege igen) aki leesik a lóról üljön vissza minél hamarabb.Elvesztetted a babáidat,tragédia és mélyen szomorú,de ha azok közé a szerencsés nők közé tartozol akik képesek teherbe esni és szeretnél is,ne a félelem motiváljon,hanem a siker feletti remény.Próbálkozz és meglátod mégegyszer összejön.

Sok sikert és kitartást kívánok.:)

2012. ápr. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a biztato szavakat,csak tudod felek az ujabb fajdalomtol hogy elveszithetek meg egy babat...mert mar sajna eleg negativan allok a dolgokhoz!!
2012. ápr. 15. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!