Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2. terhesség jóval nagyobb baba?

2. terhesség jóval nagyobb baba?

Figyelt kérdés

30 hetes vagyok és akkora ahasam már most,mint a fiammal volt az utolsó hetekben.

Rettegeke hogy nagyon nagy baba lesz és császár lesz a vége.

Volt valaki így,hogy sokkal nagyobbnak gondolta a 2babáját és még kisebb is lett?



2012. ápr. 14. 22:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Az én 2. babám nagyobb lett mint az első és a hasam is nagyobb volt.
2012. ápr. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

En is ettol felek. Masodik babaval vagyok 16 hetes es mar jo nagy pocakom van.

A fiam 3921 grammal szuletett es 60 centivel ezert is felek mert vegig kerdeztem az ismeroseimet,hogy kinek mennyivel szuletettaz elso es a masodik babaja es 10-bol 9-nek nagyobb volt a masodik babaja mint az elso.

Annak az egynek is csak azert lett kissebb mert 3 hettel elobb jott a masodik gyereke .

Nalunk is en vagyok a masodik szulott ,a noverem 2820 grammal szuletett en meg 3450 grammal.

Tudjatok mar a masodik baba nemet?

En abba remenykedem,hogy masodjara lanyom lesz es O majd nem no olyan nagyra bar lehet,hogy ez nemtol fuggetlenul van.

2012. ápr. 15. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

nemtől független :D

lányunk lesz most.

2012. ápr. 15. 03:52
 4/7 anonim ***** válasza:
Elvileg az elso terhesseg alatt megnyulnak a hasizmok es nem mindenkinel rendezodnek vissza. Ez okozza a nagyobb hasat. :-) vagyis a nagyobb has nem feltetlen egyenlo a nagyobb babaval. Elso babam 2970 volt, masodiknak a hasam kb. A 8. jonapban volt akkora, mint amekkoraval szulni mentem eloszor. Meg az utcan is megjegyeztek, hogy mekkora hasam van. A kislanyom csak 300 grammal lett tobb, mint a fiam volt. :-) a masik, hogy par kilot sokan felszednek elso terhesseg alatt es ez nem mindig megy le, emiatt is lehet nagyobb a has.
2012. ápr. 15. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

vagy nem...azért ez nem mindenkinél van így!

pl.nekem 5éves a fiam és ennyi idő alatt lementek a plusz kilók,mire a lányommal terhes lettem.

mégis nagyobb a hasam!

2012. ápr. 15. 04:42
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem három gyerekem van.mindig nagyobb súllyal született a következő baba.kb 300-400 g-mal.Nem biztos hogy kell a császár 4 kiló feletti babát is meg lehet szülni.
2012. ápr. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1 35 hétre született :37 hétre :3190g

2. 38.héten 3250g

első fiú második lány

2014. ápr. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!