Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy kell szedni a homeos...

Hogy kell szedni a homeos bogyót? Előtte és utána FÉL órával nem szabad enni-inni?

Figyelt kérdés
2009. jún. 19. 12:00
 1/8 anonim ***** válasza:
igy van ahogy írod,ugyanis a homeopátiás szerek a nyálkahártyáán keresztül szívódnak fel.üdv 37 hetes km
2009. jún. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Így van. Se előtte, se utána min. fél órával nem szabad étkezni. A nyelv alá kell betenni a golyócskákat, hagyni, hogy ott elolvadjanak, onnan szívódik fel. Se kézzel, se fémmel nem szabad hozzájuk érni. Alkalmazásuk alatt nem szabad mentolos, kámforos cukorkát, rágót, fogkrémet használni. Nem szabad közvetlen napfénynek kitenni, nagyobb hőhatásnak kitenni és elektromágneses mező közelében tartani (pl: TV, mobil).

Amennyiben babának lesz adva, pici hideg vízben műanyag kanálban kell felolvadni hagyni és a nyelve alá önteni.

Nagyon sok ember írja, hogy nem hat Neki a homeopátia, ezen nem is csodálkozom, mivel a legtöbben felbuzdulva bemennek egy patikába, megveszik és fogalmuk sincs az "előírásokról", hogy ne veszítsék el hatóanyagaikat.

2009. jún. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tudtommal igen! De mire akarod szedni?
2009. jún. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Utolsónak: szülés előtt állok-lassan és a könnyebb szülés érdekében kezdtem el szedni.

37+5 km

2009. jún. 19. 12:46
 5/8 anonim ***** válasza:
12:44-es írta, hogy nem érintkezhet kézzel sem a bogyó. Pedig a cimicifuga-ból 2*5 bogyót kell szedni és ha nem érintkezik a kezemmel, akkor nem tudom megszámolni az ötöt:-) Ha csak öntöm a nyelvem alá, nem pontosan annyi fog potyogni, mint kellene. Tehát szerintem ez elkerülhetetlen, hogy ne a tenyeremből rakjam a számba:-)
2009. jún. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Utolsónak: én a kupakba öntöm, így meg lehet számolni, és nem érek hozzá.
2009. jún. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
12:44-es vagyok. Azért ilyen tubus, hogy a kupakba gurítsa egyenként a golyókat (BOIRON), így a kupakból kell a nyelv alá önteni. Nincs szükség hozzá a tenyeredre. Sajnos akkor a hatását elveszti, így csak egy kis édes cukorkákat szopogattál hatás nélkül.
2009. jún. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Tényleg! Hogy Én erre nem gondoltam!:-) Ma már így vettem be. Bár kettőt elbénáztam és az asztalra esett:-) Azt már nem vettem be:-)

Köszi az infot!

2009. jún. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!